Bartınspor Ayvaz ile yola devam

Bartınspor Teknik Direktör Muammer Ayvaz’la yeniden anlaşma imzaladı.

30 Mayıs 2015 Cumartesi, 21:38
bartinspor-hocasi

Bartınspor Teknik Direktör Muammer Ayvaz’la yeniden anlaşma imzaladı. Bartınspor Yönetimi 2015-2016 Sezonunda Teknik Direktör Muammer Ayvaz ile yola devam kararı aldı.

2014-2015 Sezonunda Bölgesel Amatör Lig’in 8.haftası sonrası göreve getirilen Teknik Direktör Muammer Ayvaz, yeni sezonda kırmızı-siyahlı ekipte ikinci kez görev yapacak.

Bartınspor geçen sezon ligin 7.haftasında Teknik Direktör İlhan Özer ile yollarını ayrılmasının ardından 8.hafta Bartınspor yönetimi deneyimli teknik adam Muammer Ayvaz ile anlaşmış sezonı tecrübeli teknik adamla tamamladı.

1962 Trabzon doğumlu olan Teknik Diretör Muammer Ayvaz daha önce, Sebat Proje Trabzon Akçaabatspor, D.Ç. Divriğispor, Bayburtspor, Siirtspor, Mezitlispor, Erzincanspor ve Espiyespor’da görev yaptı. Teknik Direktör Muammer Ayvaz geçen sezon ligin 8.haftasında Bartınspor Teknik Direktörlüğüne getirilmesinin ardından önümüzdeki sezon da ikinci kez kırmızı-siyahlı ekipte görev yapacak.

————————————————————————————————————————————-

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Bartınspor yeni sezon için geçen yıl ligin sekizinci haftasında göreve gelen ve ikinci yarı maçlarda başarılı sonuçlar almasını sağlayan Teknik Direktör Muammer Ayvaz’la yeniden anlaştı. Bartınspor Kulüp Başkanı Mehmet Somaklı’ın iş yeri ofisinde 28 Mayıs Perşembe günü akşam saatlerinde Mumamer Ayvaz ile bir araya geldi.

Yapılan görüşmeye Bartınspor Kulüp Başkanı Mehmet Somaklı, Yöneticiler Mustafa Genç, Ender Sarı, Adnan Onay, İsmail Kalafat ve Orhan Tabak katıldı. Kırmızı_siyahlılar 2014-2015 sezonunda görev yapan deneyimli teknik adamla yeniden çalışacak. . Bartınspor yönetimi kısa süren görüşmenin ardından deneyimli teknik adamla anlaşarak sözleşme imzaladı.İmza sonrası Bartınspor Başkanı Mehmet Somaklı yaptığı açıklamada yönetim kurulu ile yapılan toplantıda Teknik Direktör Muammer Ayvaz ile yeniden anlaşmaktan memnun olduklarını söyledi.

“HOCAMIZLA BERABER BU SENE İYİ BİR TAKIM KURACAĞIZ”

Muammer Hocanın geçen sezon takımı tanıdığını belirten Bartınspor Başkanı Mehmet Somaklı; “Geçen sezon oynattığı futboldan dolayı hocamız güvendik, inandık. Yine bu sen yönetim olarak yolumuza hocamızla devam etmeye karar verdik. Hocamızla beraber bu sene iyi bir takım kuracağımıza ümit ediyoruz. Bu tabi ki imkanlar dahilinde olacak. Bartın’dan en kadar destek ve yardım alabilirsek o yönde bir takım kuracağız. İyi bir takım oluşturmak bir imkan meselesi, maddiyat meselesi.İmkanlar dahilinde hocamızla iyi bir takım kuracağımıza inandık. Hocamızı Bartın’a görüşmek üzere çağırdık. Bizi kırmadı Bartın’a geldi ve anlaşma sağladık.Bartın’a ve Bartınspor’umuza hayırlı olsun . İnşallah Allah utandırmasın. Yeni sezonda başarılı olacağımıza inanıyoruz“ dedi.

“ÖNÜMÜZDEKİ SEZON İYİ BİR BARTINSPOR OLACAK”

Kısa sürede kamuoyuna ve taraftara kendini kabul ettiren Teknik Direktör Muammer Ayvaz, Yeniden Bartınspor’la anlaşmaktan memnun olduğunu söyledi. Ayvaz; “Ben tabi önce beni tekrar Bartınspor’da görev yapmak için Bartın’a davet eden başkanımız ve yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum. Yönetim Kurulumuz hoca olarak bize tekrar görev vermeye karar almışlar. Geçtiğimiz dönem beraberdik. Gerek Halkımızla gerek yönetim kurulumuzla ve futbolcu kardeşlerimizle iyi ilişkiler kurduk.Bizle yeni sezonda çalışmak için karar almaları beni son derece sevindirdi. Şimdi Önümüzdeki sezon çok daha iyi bir Bartınsporspor çok daha kaliteli genç bir kadro olacak. Taraftarın hoşlanacağı bir oyun ortaya koyacağız.Ve imkanlar doğrultusunda yarışmacı bir takım yapmayı planlıyoruz.Umarım iyi olur hayırlı olsun” dedi.

YÖNETİCİLE UMUT DOLU MESAJLAR VERDİ

Bartınspor Yönetim Kurulu toplantısı sonrası Bartınspor Yöneticileri Mustafa Genç, Ender Sarı ve İsmail Kalafat açıklamalarda bulundu. 5 yıldır yönetimde görev alan Mustafa Genç, yeni sezonda başarılı olmak için çaba harcayacaklarını söyledi. Genç; “ Geçen seneden hocamızın durumunu ve bize kattıklarını biliyoruz.Bu sene inşallah hocamızla devam edeceğiz. Geçen seneki kadroyu fazla bozmadan yeni sezona umutla bakacağız” dedi.

Geçen yıl yönetimde aktif görev alan ve takımın başarılı olması yönünde büyük çaba sarf eden Bartınspor Yöneticisi Ender Sarı, gelecek sezon için umutlu konuştu. Yeni sezon için teknik adam Muammer Ayvaz ile yola devam edeceklerini belirten Sarı; “ Hocamızla yeniden anlaştığımız için çok memnunum.Geçen sene kaldığımız yerden devam edeceğimize inanıyorum. İlk işimiz teknik kadro. Bu teknik kadro bize en iyi oyuncuları bulacaktır. Ve işi doğru ve düzgün şekilde planlayarak en iyi ideal şekilde Bartınspor’a faydalı olmaya çalışacağız” dedi. Yönetim Kurulunda bir yıldır görev yapan İsmail kalafat ise Muammer Ayvaz’la yeniden çalışacakları için mutlu olduğunu söyledi. Kalafat; “ İstikrarın yeni sezonda çok iyi olacağını düşünüyoruz ve kararımızı istikrardan yana kullandık. Geçen seneden daha iyi bir kadro kuracağız. Gelecek sezon daha iyi futbol oynayacağız.Yapacağımız takviyelere ligde yeni sezonda daha başarılı olacağız. Yönetim olarak hep beraber çok çalışacağız ve daha çok koşacağız” dedi.

 

KAYNAK:bartintv.com.tr

You must be logged in to post a comment Login