26 Nisan Pazar günü istanbul’da

KARAKAHRAMAN BURSA’DAN DA BAŞARIYLA DÖNDÜ SIRADA VODAFONE İSTANBUL YARI MARATONU VAR

22 Nisan 2015 Çarşamba, 14:49
26 Nisan Pazar günü istanbul’da
Erkan Karakahraman, Bartın Belediyesi’nin desteği, İlseva İnşaat’ın sponsorluğunda Bartın’ı başarıyla temsil etmeye devam ediyor.
Son olarak Bursa’da düzenlenen Bursa Osmangazi 10. Uluslararası Tarihi Kent Koşusu’na katılan Karakahraman, 442 sporcunun yer aldığı bu yarışta 53’üncü olma başarısı gösterdi.
Başarılı sporcu, 26 Nisan Pazar günü ise Vodafone İstanbul Yarı Maratonu’na katılarak orada da ön sıralarda yer bulmak için ter dökecek.
Belediye Başkanı Cemal Akın konuyla ilgili açıklamasında; katıldığı tüm Uluslararası yarışlarda Bartın’ı başarıyla temsil ettiğini belirttiği Karakahraman’a İstanbul Yarı Maratonu’nda da başarılar diledi.
Başkan Akın, “Bartın Belediyesi olarak bu güne kadar spora ve sporcuya her zaman destek olduk. Bu kapsamda belediyemiz bünyesinde tüm spor branşlarını kapsayan Belediye Spor Kulübü’müzü kurduk. Amatör spor kulüplerimize de imkânlarımız ölçüsünde destek olmaya devam ediyoruz.  Bununla birlikte bireysel olarak çeşitli müsabakalara katılan hemşerilerimiz için de talepler ve imkânlarımız çerçevesinde üzerimize düşeni yapıyoruz. Erkan Karakahraman’da bu sporculardan biridir. Kendisi Belediyemizin de katkısı ile katıldığı Uluslararası maraton yarışlarında ilimizi en güzel şekilde temsil etmektedir.  Sporcumuzu geçtiğimiz hafta Bursa’da tertiplenen yarışta ortaya koyduğu performans dolayısıyla da kutluyor 26 Nisan Pazar günü İstanbul’da gerçekleşecek yarı maratonda başarılar diliyorum” dedi.
Katıldığı müsabakalarla ilgili açıklama yapan Erkan Karakahraman ise, uluslararası yarışlarda bir çok ilden, yurt dışından sporcularla birlikte milli sporcularında bulunduğunu ifade ederek, bu yarışmalarda yer almanın Bartın’ın isminin sportif anlamda da öne çıkması ve tanınması anlamında çok önemli olduğunu ifade etti.
Karakahraman açıklamasında ayrıca kendisinden desteğini hiç bir zaman esirgemediğini İfade ettiği Bartın Belediyesi’ne, sponsoru İlseva İnşaat’a ve Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne teşekkür etti.

You must be logged in to post a comment Login