kurye-times-reklam
kurye-times-reklam
6666

74 Burda Kozcağız’da Hizmette.

Bartın’lı işletmeci İbrahim BAŞTAN’ın Bartın Oto Sanai’de açtığı 74 Burda isimli Oto ve Halı Yıkama üzerine işyerini geçtiğimiz aylarda açtı….

28 Nisan 2016 Perşembe, 00:37
74 burda

74burada74 Burda Kozcağız’da Hizmette.

Bartın’lı işletmeci İbrahim BAŞTAN’ın Kozcağız Oto Sanai’de açtığı 74 Burda isimli Oto ve Halı Yıkama üzerine işyerini geçtiğimiz aylarda Kozcağız Oto Sanai’de açtı….

Baştan yaptığı açıklamada  Bu işe nasıl giriş yaptığını  açıkladı ”Bir gün evde halıların yıkanmaya ihtiyacı olduğunu gördüm ve sırdan bir halı yıkama atölyesine halıları verdim ,bir süre orda çalışanları izledim. İlkel yöntemlerle bunları yıkadığımda halılarımın daha çok temiz olduğunu gördüm, aslında bu bende iyi bir fikir oluşturdu.Bende hemen internetten hemen bu iş üzerine daha profesyonelce araştırmalara başladım, gerekli tüm alet ve makineleri kendi imkânlarımla alarak bu hali yıkama atölyesini açtım, Fakat bunun yanında da Oto yıkama işini de yapmak istiyordum onun için de gerekli araştımaları yaptıktan sonra bu işe soyundum şimdi  çok şükür  işlerimiz yoğunlaştı . İşlerimiz  çok şükür şimdi çok iyi dedi…

You must be logged in to post a comment Login