Amasralılara Yeni Bir Hizmet

Bartın’da birçok halısaha futbol oynamak yetişkinlere hizmet etmek için faaliyet göstermekte. Özellikle Bartın şehir merkezinde 6 tane (Ali Yay, Santra, Olimpiyat, Depar, Bahçeşehir Koleji ve Arena) halısaha hizmet vermektedir.

07 Kasım 2015 Cumartesi, 20:25
AMASRA-STADİ

Amasra Şehir Stadı’nda Amasralılara Yeni Bir Hizmet

Bartın’da birçok halısaha futbol oynamak yetişkinlere hizmet etmek için faaliyet göstermekte. Özellikle Bartın şehir merkezinde 6 tane (Ali Yay, Santra, Olimpiyat, Depar, Bahçeşehir Koleji ve Arena) halısaha hizmet vermektedir. Bunun yanında beldelerimizde Kocağız’da ve Abdipaşa’da 1′er tane halısaha bulunmaktadır. Bunun yanında Ulus’ta projelendirilen Ulus Halısahası yapımı devam etmektedir ve faaliyete geçecektir.

Bunların yanında ilçelerimizden Amasra ve Kurucaşile’de halısaha bulunmamaktadır. Bu ilçelerimizde yaşayan ve halısaha maçı yapmak isteyenler Bartın’a kendi araçları veya servislerle gelip maçlarını oynayıp Amasra ve Kurucaşile’ye dönmektedir.

Bu durumu göz önünde bulunduran Bartın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Amasra Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Amasra halkının taleplerini de göz önünde bulundurarak gece Amasra Şehir Stadı’nı kiralamak isteyen yetişkinlere çok cüz’i bir ücretle sahayı kiralamaktadır.

Konu hakkında açıklama yapan www.sporbartin.com editör kadrosunda da bulunan Erdi Dildal şunları söyledi:

” Başta Bartın GSİM olmak üzere,bu güzel hizmete emeği geçen herkese teşekkür ederiz… Bartındaki halısahalarda astronomik rakamlara verilen paraların yerine kendi ilçemizdeki suni çim sahamızı saati 40 tl’ye kiralayıp; futbol oynayabilirsiniz …

kurye-times-logoo

Kaynak:sporbartin.com

 

You must be logged in to post a comment Login