Arka Sokaklar Bartın’ı kızdırdı.

15 Ocak 2017 Pazar, 11:24
bartın

bartınArka Sokaklar Bartın’ı kızdırdı.

Uzun yıllardır ekranların fenomen dizi olarak bilinen ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Arka Sokaklar dizisi Bartınlıları kızdırdı. Arka Sokaklar dizisinin Safranbolu’da çekilen hırsızlık sahnesinde 74 plakalı araç kutlanılması Bartın halkının büyük tepkisini çekti..

Ekranların sevilen ve en çok izlenen Arka Sokaklar dizisinin Safranbolu’da çekilen hırsızlık sahnesinde 74 plakalı araç sosyal medyada tartışma konusu oldu.

Uzun yıllardır ekranların fenomen dizi olarak bilinen ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Arka Sokaklar dizisi Bartınlıları kızdırdı. Dizinin Bartın’ın komşu ili Karabük’ün tarihi ilçesi Safranbolu’da çekilen bölümünde senaryo gereği çekilen hırsızlık sahnesinde 74 plaka araç kullanılması Bartınlıların büyük tepkisine neden oldu.

Dizinin dikkatli takipçileri o sahnedeki 74 plaka ayrıntısını fark edip sosyal medyada paylaşması üzerine birçok Bartınlı vatandaş fotoğrafı kendi hesaplarında da paylaşarak tepkilerini dile getirdiler. Dizide çekilen hırsızlık sahnesinde hırsızlar tarafından kullanılan araç plakasının 74 olması Bartın’ın imajını zedelediği gerekçesiyle oluşan tepkiler aynı görüşte olmayan sosyal medya kullanıcıları arasında zaman zaman tartışma konusuna da döndü.

Bartın 74 haber / Bülent Bostancı

.

You must be logged in to post a comment Login