altunbas-temizlik-bartin-temizlik

altunbas-temizlik-bartin-temizlik

6666
WEB-SİTESİ

ASKF’den Ak Parti İl Başkanı Kalaycı’ya Ziyaret

Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Turgut Altınçubuk ile Amatör Spor Kulüpleri Yönetim Kurulu Üyeleri, Ak Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı’yı Ak Parti İl Başkanlığı Binasında ziyaret etti.

26 Temmuz 2018 Perşembe, 08:57
turgut-altuncubuk

ASKF’den Ak Parti  İl Başkanı  Kalaycı’ya Ziyaret

Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF)  Başkanı Turgut Altınçubuk ile Amatör Spor Kulüpleri Yönetim Kurulu Üyeleri, Ak Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı’yı Ak Parti İl Başkanlığı Binasında ziyaret etti.

Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF)  Başkanı Turgut Altınçubuk ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Yardımcıları Reşat Günay, İsmail Ekerbiçer ve Futbol İl Temsilcisi ASKF Genel sekreteri Esat Günaydın, Ak Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı’ı makamında ziyaret ederek kendisine çiçek armağan etti.

Sohbet ortamında geçen ziyarette  ASKF Başkanı Turgut Başkan Altınçubuk,  her yıl İl Özel İdaresi tarafından Amatör Spor Kulüplerine verilen malzeme yardımının  bu sezonda verilmesi yönünde talep ettiklerini belirtti. Bartın’da futbolun gelişmesi için Ömertepesi mevkiine çim sahaların çoğaltılması gerektiğini belirten ASKF başkanı Turgut Altınçubuk, merkez kulüplerinin Ömertepesine ikinci bir sahaya ihtiyaçları olduğunu ifade etti.

Ziyarette konuşan ASKF Başkanı  Turgut Altınçubuk, “Öncelikle Ak Parti İl Başkanı sayın Turhan Kalaycı’ya  amatör spor kulüplerine vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Her zaman amatör spor kulüplerinin yanında olan ve destek veren bir Başkanımız var. Bizim talep ettiğimiz her ne varsa, hiçbir zaman geri çevrilmedik, devamlı amatör sporu için destek aldık.  Bartın Amatör Spor Kulüpleri olarak malzeme talebinde bulunmuştuk.Sayın Valimiz, Sayın Milletvekilimiz, Sayın İl Genel Meclis Başkanımız ve sayın  başkanımız Turhan Kalaycı’nın  desteğiyle geçen yıl İl Özel İdareden aktarılan  malzeme yardımı aldık. Bunun yanı sıra yine amatör spor kulüplerimizin kullanabileceği  Ömertepesi mevkiine  ikinci bir çim saha  ihtiyacımız var” dedi.

BİR KEZ DAHA 2.SAHA İSTEDİ

ASKF genel Başkanı Turgut Altınçubuk, Bartın’da sporun ve futbolun gelişmesi, kalitenin artması için tesislerin çoğalması gerektiğini ifade etti. Futbol Federasyonu ve Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonunun düzenlediği seminerlere ve toplantılara katıldığını, Bartın’da Türkiye Şampiyonası için organizasyon istediğini ifade eden Altınçubuk; “ İlde fazla çim sahaların olmadığı ve yetersiz tesisler nedeniyle her zaman sorun yaşadık. Biz Türkiye Şampiyonaları aldığımız zaman zor anlar yaşadık. Bana “ Başkan senin bir tek çim sahan var. Soyunma odan bile yok. Neden Türkiye Şampiyonası alıyorsun ”dediler. Bunlar bir yerde Bartın’ın tanıtımı açısından eksi puan. Bizi Futbol Federasyona ve Konfederasyona şikayet ettikleri zaman başkanlarım bana tesislerimizin yetersiz olduğunu söyleyerek Türkiye Şampiyonası vermeyecekler.Bu hem bizim hem de Bartın için olumsuz olacak ” dedi. ASKF Başkanı Altınçubuk ayrıca Bartın Atatürk Stadı’na dördüncü soyunma odasının gerekli olduğunu ifade ederek bir an önce Atatürk Stadın da  dördüncü soyunma odasının yapılmasını talep etti.

Kalaycı’dan Destek Sözü

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Turgut Altınçubuk, 17  Temmuz Salı günü  yönetimi ile birlikte AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı’yı parti binasında ziyaret ederek Ömertepesi mevkiinde kendilerine söz verilen ikinci sahanın 2018 yılı içinde gerçekleşmesi için İl Başkanı Kalaycı’dan destek istedi. AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı da,” İl Başkanı olarak size yardımcı olacağım. Saha talebinizin takipçisi olacağım. 2018-2019 sezonunda tüm kulüplere malzeme yardımı konusunda girişimlerimizi yaptık. İnşallah en kısa zamanda kulüplerimize malzeme dağıtımını da gerçekleştireceğiz” dedi. Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı (ASKF) Turgut Altınçubuk ve beraberinde Yönetim Kurulu üyeleri, Ak Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı’ya üzerinde isminin yazılı olduğu özel Milli Takım Forması hediye etti.

 

KAYNAK : BARTIN TV

You must be logged in to post a comment Login