Ata Spor Kulübü Yeni Sezona Hazır

Bu sezona ALBAYRAK YAPI sponsorluğu ile giren Ata Spor Kulübü, yeni forma, eşofman ve antrenman ekipmanlarıyla 2015-2016 sezonuna tam anlamıyla hazır durumda.

28 Ekim 2015 Çarşamba, 09:48
Ata Spor Kulübü Yeni Sezona Hazır

Ata Spor Kulübü İlk Adım Basketbol Yeni Sezona Hazır

2010 yılından bu yana basketbol branşında ilimizde faaliyet gösteren Ata Spor Kulübü 2015-2016 sezonuna hazır. Kurulduğu yıldan bu yana basketbol için çalışmaya devam eden kulübümüzün başkanlığını ve antrenörlüğünü yakından tanıdığımız Berat USTAOSMAN hocamız yapıyor.

Basketbol için çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Berat hocamız bir yandan bu sezon ilk kez mücadele edeceğimiz Erkekler Bölgesel Ligi hazırlıkları için ter dökerken bir yandan da alt yapı oluşturmak adına Ata Spor Kulübü İlk Adım Basketbol olarak çalışmalarına başlamış bulunuyor.Geçtiğimiz sezonun Minik Şampiyonları çalışmalarına Fatih Ortaokulu Kapalı Spor Salonunda devam ediyor.Bu sezona ALBAYRAK YAPI sponsorluğu ile giren Ata Spor Kulübü, yeni forma, eşofman ve antrenman ekipmanlarıyla 2015-2016 sezonuna tam anlamıyla hazır durumda.

Yeni sezon ve çalışmalarıyla ilgili konuşan Berat Hocamız; yeni sezona tam manasıyla yoğun bir başlangıç yaptığını belirtirken, şu şekilde konuştu; “2015-2016 sezonu benim için çok hareketli ve yoğun geçecek. Tabiî ki sadece benim için değil tüm Bartın için bu böyle olacak. İçinde birazda olsa basketbol sevgisi olan herkes için bu sene çok önemli. Bende kendi payıma düşeni yaparak Bartın’ımıza bir bölgesel lig takımı kazandırmış olmanın mutluluğunu tabiî ki yaşıyorum. Bunun yanı sıra Ata Spor Kulübü İlk Adım Basketbol olarak da çalışmalarımıza tam gaz başlamış bulunmaktayız. Bu sezona Turgut ALBAYRAK Beyin desteği ile daha keyifli ve enerji dolu bir giriş yaptık. Kurulduğu günden bu yana bir takım forma hariç hiçbir şekilde yardım almayan kulübümüz, ALBAYRAK YAPI sponsorluğu ile 2015-2016 sezonuna giriş yaptı. Çalışmalarımız Fatih Ortaokulu Kapalı Spor Salonu’nda devam ediyor. Basketbolu seven, ciddi bir basketbol altyapısı almak isteyen, çocuklarının basketbol öğrenmesini isteyen, kısacası basketbol için gelecek herkese kapımızın sonuna kadar açık olduğunu hatırlatmak istiyorum. Buradan tekrardan Turgut ALBAYARAK Beye çok ama çok teşekkür ediyorum. Umarım yeni formalarımızla güzel bir sezon geçiririz. “Her şey basketbol için””

Ata Spor Kulübü İlk Adım Basketbol Altyapı Okulu

Coach  Berat USTAOSMAN

Telefon: 0535 930 04 02

kurye-times-logo1

 

 

kaynak: sporbartin.com

You must be logged in to post a comment Login