Barış YILMAZ Bartınspor’da

17 Ağustos 2016 Çarşamba, 10:54
BARIŞ YILMAZ

Transferde her gün bir bomba patlatan Bartınspor, şova bugünde devam etti.

Kırmızı Siyahlılar geçen sezon ilk devre Krd.Ereğli Belediyespor, ikinci yarı Ceyhanspor’da  forma giyen forvet oyuncusu Barış Yılmaz, Safranboluspor’dan hücuma yönelik orta saha oyuncusu  Alp Ahmet Ünal ve geçen sezon ilk yarı kırmızı siyahlı  ikinci yarı Ulusçınarspor formasını giyen orta saha oyuncusu Selçuk Yıldırım ile anlaşarak kadrosuna kattı. Barış Yılmaz, Alp Ahmet Ünal ve Selçuk Yıldırım bugün  kendilerini Kırmızı-Siyahlı renklere bağlayan imzayı Bartınspor Kulüp Lokalinde attı.

En son BAL ligi ekiplerinden Bucak Belediyesi Oğuzhanspor formasını giyen ve 23 maçta rakip fileleri 17  kez havalandıran Güney Afrikalı forvet oyuncusu  Siboniso Lungelo Mtshali’ye imza attırıp büyük ses getiren Bartınspor şova bugünde devam etti.Kırmızı Siyahlılar, 3 önemli oyuncuya daha imza attırdı. Bartınspor Kulüp Lokalindeki imza törenine Kulüp Başkanı Mehmet Bulut, Genel Kaptan Aykut Oktay Ulu  ve  Futbol Şube Sorumlusu Abdullah Bulut ile Adana Ceyhanspor’dan forvet oyuncusu Barış Yılmaz,  Safranboluspor’dan hücuma yönelik orta saha oyuncusu Alp Ahmet Ünal ve geçen sezon devre arasında Ulusçınarspor’a transfer olan Selçuk Yıldırım katıldı.Bartınspor yaş ortalaması  24 ile 28 arasında değişen 3 oyuncu ile sözleşme imzaladı.

BARIŞ YILMAZ KİMDİR?

1988 Trabzon doğumlu forvet oyucusu Barış Yılmaz, futbola  2001 yılında Trabzon amatör küme takımlarından Erdoğduspor’da başladı.Tecrübeli golcü oyuncu Barış Yılmaz 7 yıl Erdoğduspor formasını başarıyla taşıdı. Küçük yaşlarda altyapısını Erdoğduspor’da alarak kendini geliştiren Yılmaz,2007 yılında profesyonel lig ekiplerinden Altay takımına transfer oldu.  İzmir ekibinde 1 yıl  siyah beyazlı formayı terleten Barış Yılmaz , 2008 yılında Trabzon Tütünspor’a transfer oldu ve amatörlüğe dönüş yaptı.2 yıl Trabzon Tütünspor formasını giyen Barış Yılmaz daha sonra sırasıyla Ünye 1957 spor, Zonguldak Kömürspor,Karsspor, Karamanbelediyespor, 1926 Bulancakspor, Torulspor,Krd.Ereğli Belediyespor ve en son Adana Ceyhanspor’da forma giydi.28 yaşında BAL liginde şampiyonluk mücadelesi verecek olan Bartınspor’a transfer olan Barış Yılmaz, kariyerindeki 13.takımına transfer oldu. Geçen sezon ilk yarı Krd.Ereğli Belediyespor, ikinci yarı Adana Ceyhanspor takımlarında forma giyen tecrübeli oyuncu Barış Yılmaz yeni sezonda Bartınspor’un başarısı için ter dökecek.

You must be logged in to post a comment Login