Bartın Belediyesi 2. Sıraya yükseldi

6 Aralık Pazar günü Amasya ‘ da Amasya Polis Gücü ile oynadıkları maçı 45-87 gibi bir skorla farklı bir şekilde geride bıraktılar

08 Aralık 2015 Salı, 21:38
bartin-belediyesi

Bartın Belediyesi Gruptan Çıkmak Adına Büyük Bir Adım Attı

6 Aralık Pazar günü Amasya ‘ da Amasya Polis Gücü ile oynadıkları maçı 45-87 gibi bir skorla farklı bir şekilde geride bıraktılar. İlk maçlarından şansız bir yenilgiyle dönen ekibimiz, yıllar sonra Ömer Tepesi Spor Salonu’nda Bafra Belediyesi ile oynadıkları maçtan 101-64 gibi mükemmel bir skorla ayrılmışlardı. Grubun 3. Maçından da galibiyetle ayrılan ekibimiz, üçüncü maçlar sonunda grupta 2. Sıraya yükseldiler.

Uzun yıllar sonra yeniden basketbol adına şehrimizde bir hareket gerçekleştiren takımımız, gruptan çıkmak adına ciddi bir adım atmış oldu.Bir sonraki maçını grup lideri Samsun Canik Başarı Üniversitesi ile 13 Aralık Pazar Günü 13:00 de Ömer Tepesi Spor Salonu’nda oynayacak olan ekibimiz; maçtan galibiyetle ayrıldığı taktirde grup liderliğini ele geçirmiş olacaklar.

Yok dediğimiz anda şehrimize yeniden basketbolu yaşatan takımımıza minnettarız. Bu oluşumun gerçekleşmesini sağlayan Bartın Belediyesine, Berat USTAOSMAN hocamıza ve teknik ekibimize ve de tabiî ki sahada ter döken sporcularımıza sonsuz teşekkür ediyoruz. Başarılarının ve galibiyetlerinin devamını diliyor, sonuna kadar yanlarında olduğumuzu tekrarlıyoruz.

derin-akkaya

 

KAYNAK: www.sporbartin.com

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...