Bartın Gençlikspor’da büyük değişim

Bartın Gençlikspor’da geçtiğimiz sezon takımın başına Eski Profesyonel Futbolcu ve Bartınspor Oyuncusu Ferdi Topçu’nun getirilmesiyle Bartın Gençlikspor yeniden yapılanmaya başlamıştı.

26 Ekim 2015 Pazartesi, 08:40
BARTİN-GENCLİKSPOR

cropped-kurye-5-kurye1Bartın Gençlikspor’da geçtiğimiz sezon takımın başına Eski Profesyonel Futbolcu ve Bartınspor Oyuncusu Ferdi Topçu’nun getirilmesiyle Bartın Gençlikspor yeniden yapılanmaya başlamıştı.

Önce tüm kategorilerde oyuncu taramalarına başlayan Bartın Gençlikspor, bunun yanında Futbol Okulu projesini oluşturarak aynı Kemerspor, Bartınspor ve Bartın Gençlerbirliği gibi haftasonlarında genç futbolcu adaylarına futbol eğitimi veriyor.

Bu konu hakkında sitemize samimi açıklamalar yapan Bartın Gençlik Teknik Direktörü Ferdi Topçu şunları belirtti:

“Göreve geldiğim günden bu yana canla başla çalışarak Bartın Gençlikspor’un en iyi yerlere gelmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Yöneticilerle ve Teknik Kadro ile birlikte çalışarak takımımızı çok daha iyi yerlere getireceğiz. Bu daha bir başlangıç. Bugün Kemerspor ile karşılaştık. Onlar köklü bir altyapı geleneğine sahip ilimizin en önemli kulüplerinde birisi. Onlarla yaptığımız U-15 maçında aldığımız 1-0′lık galibiyet için mutluyum. Rakibimize de her kategoride ilerleyen müsabakalarında başarılar dilerim.”

Bartın Gençlikspor bu hafta Bartın U-15 Ligi’nde karşılatığı rakibi Kemerspor’u 9 numaralı oyuncusu Yusuf’un golüyle 1-0 yendi. Bartın Gençlikspor oyuncusu Yusuf’un bu maçta attığı gol 6.golü. Sitemiz olarak oyuncunun gollerine devam etmesini temenni ediyoruz.

Bartın Gençlikspor Futbol Okulu Her Hafta Cumartesi Günleri 13.30 ve 15.00 saatleri arasında Ali Yay Spor Kompleksi’nde. Katılmak isteyenler Ferdi Topçu’ya Facebook aracılığıyla veya Ali Yay Spor Kompleksi’ne o gün o saatlerde giderek katılabilir.

kurye-times-logo1

KAYNAK: www.sporbartin.com

You must be logged in to post a comment Login