Bartın U-19 Ligi Devam Ediyor

Bartın U-19 Ligi 1.Devre maçları bugün oynanan üç mücadele ile devam etti.

26 Ekim 2015 Pazartesi, 08:20
Bartın-U-19-Ligi-Devam-Ediyor

2015-2016 Sezonu Bartın U-19 Ligi 1.Devre maçları bugün oynanan üç mücadele ile devam etti. Bu haftaya kadar Kozcağız Belediyespor oynadığı tüm müsabakaları kazanırken zirvedeki yerini korurken, arkasından Kemerspor ve Bartınspor onları takip ediyor.

Bu hafta oynanan müsabakalarda favori olan takımlar rakiplerini oldukça rahat oyunla ve net skorlarla yenmeyi başardılar.

Günün ilk maçında Bartın Ömertepesi Suni Çim Saha’da Kemerspor ve Kemer Gençlikspor Saat 12.30′da karşı karşıya geldi. Kemerspor, Kemer Gençlik karşısında üstün bir oyun ve farklı bir skorla hanesine 3 puan yazdırdı.

Günün ikinci maçında yine Bartın Ömertepesi Suni Çin Saha’da Kumluca Esnafspor ve Bartınspor karşı karşıya geldi. Kumluca Esnafspor ilk yarıda çok daha fazla direnç gösterse de yediği basit goller sonrası direnci kırılarak maçı farklı kaybetti ve Bartınspor hanesine 3 puan yazdırmayı başardı.

Günün ilçelermizde oynanan tek maçında Ulus Çınarspor ve Bartın Gençlikspor karşı karşıya geldi. Maç Ulus Şehir Stadı’nda oynanırken Bartın Gençlikspor oldukça iyi bir oyunla rakibi Ulus Çınarspor’u net bir skorla yenip 3 puanı hanesine yazdırdı.

Lider Kozcağız Belediyespor bu haftayı bay geçti.

kurye-times-logo1

 

KAYNAK: www.sporbartin.com

You must be logged in to post a comment Login