Bartın’da Derya Optik var !!!

Bartın Derya Optik İdari İşler Müdürü Tahir KALAFAT Bartın Derya Optik’in hizmetleri ile ilgili sitemize açıklamalarda bulundu..

22 Temmuz 2015 Çarşamba, 14:33
derya-optik

Bartın’da Derya Optik hizmette sınır tanımıyor…

Bartın Derya Optik İdari İşler  Müdürü  Tahir KALAFAT  Bartın Derya Optik’in hizmetleri ile ilgili sitemize açıklamalarda bulundu… Kalafat ”Göz, hafızayı destekleyen en önemli uzuvdur. Her bir kareyi zihne kaydeden göz, tıpkı bir fotoğraf makinesine benzer.

Sekizinci yüzyılda Müslüman bilgin İbn-i Heysem ve 15. yüzyılda büyük sanatçı Leonardo da Vinci’nin anları ölümsüzleştirmek istemesindeki gaye şüphesiz ki hayatı daha anlamlı kılmaktan geçiyordu. Bu iki büyük insanın çabalarından yüzyıllar sonra fotoğraf makinesi, canlıların göz kapaklarının hareketlerinden yola çıkılarak icat edilmiştir.

Makinenin pikseli ne kadar yüksek olursa o kadar iyi kareler yakalamak mümkündür, adeta görme bozukluğu olan bir göz için hazırlanan özel bir gözlük gibi.

İşte tam da bu noktada Optik Deryası logosu, tıpkı bir fotoğraf makinesi diyaframından esinlenirek oluşturuldu.

Siz hayatın renklerini ve şekillerini daha net keşfedesiniz diye.

Kırmızı mı? Bu güzel renk de, eşsiz halk ozanımız Aşık Veysel Şatıroğlu’nun görme engelli sürdüğü yaşamında hatırladığı tek renktir.

HAKKINDA

Optik Deryası 10 yıllık hizmet süresiyle, dünyanın en iyi gözlük, lens ve bakım ürünleri markalarını sizlere sunmaktadır.

Kurumsal yüzümüz, göz sağlığında gelişen ve ilerleyen teknolojiyi moda ile harmanlayan tasarımları ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Bizim için optik, yalnızca gözlük satmak değildir. Ürünlerimizi kullanan her bir kişinin, göz sağlığı ve kullanımı konusunda bilgi sahibi olması hizmet altyapımızı oluşturmaktadır.

VİZYONU

Optik Deryası uzman kadrosuyla, şüphesiz ki dünyanın en kaliteli ve estetik ürünlerini Türkiye’nin en kaliteli optik camları ile harmanlayarak size hizmet vermeye devam edecektir.

Amacımız, gözlüğü yalnızca bir aksesuar olmaktan çıkarıp, bu ürünün yaşam kalitemizi yükselten ve anlarımızı daha iyi hatırlamamızı sağlayan bir parçamız olduğunu daha iyi anlatabilmektir.

BİR ÇOK ÜNLÜ MARKA İLE ÇALIŞIYORUZ

Optik Deryası siz değerli dostlarımız için değerli tasarımları beğeninize sunuyor. Yerli ve yabancı markalar ile 10 yıllık tecrübemiz ile sizlere en güzel ve özgün deneyimleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

You must be logged in to post a comment Login