Bartın’da Kermes açıldı

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Bayanlar Eğitim ve Yardımlaşma Derneği’nin düzenlediği Kermes’in açılış törenine katıldı.

29 Nisan 2015 Çarşamba, 13:12
Bartın-Belediye-Başkanı-Cemal-Akın
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Bayanlar Eğitim ve Yardımlaşma Derneği’nin düzenlediği Kermes’in açılış törenine katıldı.
Başkanı Cemal Akın Belediye Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen açılışa, MHP Milletvekili Adayı Orhan Ölçek ve İl Başkanı Tuncay Maden ile birlikte katıldı.
Başkan Akın, Bartın Bayanlar Eğitim Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği BEYDADER tarafından geleneksel olarak düzenlenen kermesin açılışı esnasında yaptığı konuşmada, kermesin ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına düzenlenen çok anlamlı bir etkinlik olduğunu belirtip emeği geçenlere teşekkrü ederek hayırlı uğurlu olmasını diledi.
Akın,”BEYDADER memleketimizde eğitime destek olmak anlamında önemli faaliyetlerde bulunan değerli bir sivil toplum kuruluşumuzdur. Belediye olarak kentimizde faaliyet gösteren tüm sivil toplum kuruluşlarının olduğu gibi BEYDADER’inde belediyemize ihtiyaç duyduğu konularda yanında olduk. Bundan sonrada üzerimize düşen her konuda gerekeni yapmaya devam edeceğiz. Bu gün de derneğin öğrenciler yararına düzenlediği geleneksel kermes etkinliğinin açılışını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu anlamlı etkinliği düzenleyen BEYDADER’in tüm yöneticilerine, üyelerine ve emeği geçen herkese tebrik ve teşekkürlerimi iletiyor hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

You must be logged in to post a comment Login