Bartın’da yeni bir Cafe ”Kahve Rengi Café & Bistro”

Kahve Rengi Café & Bistro’nun sahibi Erbil Toprak’ın her kesime hitap ettiğini ifade ederek, “Samimiyetimiz, herkesi ailemizden birisi olarak gördüğümüz için olabilir

12 Ekim 2015 Pazartesi, 09:56
Kahve Rengi Café & Bistro

“Her kesime hitap ediyoruz”

Kahve Rengi Café & Bistro’nun sahibi Erbil Toprak’ın her kesime hitap ettiğini ifade ederek, “Samimiyetimiz, herkesi ailemizden birisi olarak gördüğümüz için olabilir, aile huzurunu bozan kişileri dışladığımız için olabilir, menülerimiz, fiyatlarımız öğrenciye ve yerel halka uygun olduğunu için bizi tercih ediyorlar” dedi.

“Müşteriye tercih hakkı doğmaya başladı”

Toprak, “Bartın’da cafeler her geçen gün artmakta. Üniversite öğrenci sayısı arttıkça Bartın’daki cafelerin sayısıda buna bağlı olarak artacaktır diye düşünüyorum. Aynı zamanda bundan Bartın bence olumlu etkileniyor. Yeni hizmet türleri, farklı mutfaklar, müşteriye tercih hakkı doğmaya başladı” dedi.

“Herkes birbirini taklit ediyor”

Erbil Toprak, “Bartın’ın en kötü huyu taklit edilmek. Senin yapmış olduğun güzel birşeyin ertesi gün bunu başka bir cafede görebilirsin. Kimse kendi konseptini ortaya koymuyor. Aslında herkes kendi işini yapması lazım. Bir madencinin tutupta bir cafe açması bana göre çok saçma. Aşçılık okuyan bir insanın mobilya işinde çalışamayacağı gibi” diye konuştu.

“Esnaflar arası ilişkiler çok kötü”

Toprak, “Bartın’da esnaflar birbirleriyle kardeş gibi değilde düşman gibi görüyor. Örneğin bir cafeler derneği kurulabilir. Ortak çalışma yapılabilir. Bir cafede ortamı huzursuz eden bir insanın benim cafem de de olmaması gerekir. Böyle bir dayanışma Bartın’da maalesef yok. Rekabet güzeldir hatta kaliteyi arttırır. Ancak rekabet ederken de insanların birbirlerinin rızıkı ile oynamaması lazım” dedi.

Neden Kahverengi tercih edilmeli?

KahveRengi Cafe & Bistro’nun sahibi Erbil Toprak, “Samimiyetimiz, herkesi ailemizden birisi olarak gördüğümüz için olabilir, aile huzurunu bozan kişileri dışladığımız için olabilir, menülerimiz, fiyatlarımız öğrenciye ve yerel halka uygun olduğunu için bizi tercih ediyorlar” diyerek sözlerine son verdi.

Kahve Rengi Café & Bistro-bartin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KAYNAK:sonnokta74.com

 

You must be logged in to post a comment Login