Bartınlı Masterler ve Veteranlar İddialı

Bartın Spor Adamları Derneği (BASAD)tarafından kurulan kentin ve bölgenin ilk masterler ve veteranlar takımı bu sezon TMVFL Ligi’nde şampiyonluk yarışında ter dökecek

07 Ekim 2015 Çarşamba, 10:00
Bartınlı Masterler ve Veteranlar

10 grup üzerinden 8’er takımlı olarak toplamda 80 takımın iştirak edeceği TMVFL tarafından organize edilen Masterlar ve veteranlar futbol ligi 17 Ekim’de başlayacak.

İsmail Ekmekçi, İbrahim Ekmekçi ve İsmail Selamlar önderliğinde hazırlıklarını sürdüren BASAD veteranlar takımı, müsabakalara iddialı hazırlanıyor.  Bartın Spor Adamları Derneği (BASAD)tarafından kurulan kentin ve bölgenin ilk masterler ve veteranlar takımı bu sezon TMVFL Ligi’nde şampiyonluk yarışında ter dökecek. BASAD Veteran Takımı Bartın’ın yanı sıra Karadeniz Bölgesi’nde TMFVL Ligi’nde mücadele edecek ilk takım olacak. Bartın’daki eski futbolcuları yıllar sonra yeşil sahada tekrar bir araya getiren ‘BASAD Veteran Takımı’, TMVFL Ligi’ne Ömer Tepesi’nde haftada üç idman yaparak hazırlanıyor.

 “ÇOK FARKLI HEYECANLAR YAŞAYACAKLAR”

BASAD Başkanı Mehmet Maden ise açıklamasında: “BASAD olarak kısa adı TMVFL federasyonu olan Türkiye Masterler&Vetetanlar Futbol Liginde mücadele edecek BASAD Veteran Takımı hazırlıklarına Ömertepesi sentetik sahada devam ediyor.  İlimize yeni bir heyecan kazandıracak olan bu organizasyonun içinde olmayı BASAD olarak çok önemsi- yoruz. BASAD olarak amacımız torundan dedeye spor serüveni olgusunu harekete geçirmektir. İlimizdeki sporseverler sporla yakından ilgilenen kurum ve kuruluşlar 17 Ekim 2015′de başlayacak olan ve süper lig statüsünde oynanacak olan masterler ve veteranlar müsabakalarında çok farklı heyecanlar yaşayacaklardır. Bu büyük organizasyonun içinde yer almaktan dolayı Bartın’ımız adına en iyiyi ve en güzeli yapmak için BASAD olarak ciddi ve samimi olarak sporun ve sporculuğun gereklerini sporseverlere izlettirmeye çalışacağız” şeklinde ifade etti.

Kaynak: http://bartinolay.com/haber/bartinli-masterler-ve-veteranlar-iddiali

You must be logged in to post a comment Login