Bartın’lı Tarık Rising Star Türkiye’de devam

Rising Star Türkiye’nin önceki akşam yayınlanan bölümünde, yüzde 74 “Evet” oyuna ulaşan Bartınlı Tarık Yüksel, Rising Star Türkiye’de yoluna devam etme hakkı kazandı.

01 Eylül 2015 Salı, 09:48
Bartın'lı Tarık Rising Star Türkiye'de devam

Rising Star Türkiye’nin önceki akşam yayınlanan bölümünde, yüzde 74 “Evet” oyuna ulaşan Bartınlı Tarık Yüksel, Rising Star Türkiye’de yoluna devam etme hakkı kazandı.

Bartın’ın gururu Tarık Yüksel

Bartın’ın gururu Tarık Yüksel

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın kanalı TV 8 ekranında yeni bir yarışma programı başladı. Jürisinde Gülben Ergen, Mustafa Sandal, Demet Akalın ve Fuat Güner’in yer aldığı Rising Star Türkiye herkesi ekrana kilitliyor. Rising Star Türkiye yeni bölümü ile 25 Ağustos 2015 Salı akşamı ekrana geldi. Bu bölümde de yeni yarışmacılar barajı geçmek için canlı sahne performanslarını sergilediler. Jüri üyelerinin yüzde 7 oy hakkı bulunan yarışmada söz hakkı izleyicilerin. Yarışmada bir üst tura çıkan yarışmacıyı izleyiciler belirliyor.

Yüksel, yüzde 74 “Evet” aldı

Rising Star Türkiye’nin 25 Ağustos 2015 Salı akşamı yayınlanan bölümünde, Bartınlı Tarık Yüksel de yer aldı. Tarık Yüksel, programda Tual grubuna ait “Kasım” adlı şarkıyı söyledi. Tarık Yüksel söylediği duygusal şarkı ile barajı geçti. Canlı yayınlanan yarışmada jüriden de tam not alan Bartınlı Ses sanatçısı Yüksel, yüzde 74 “Evet” oyuna ulaşarak Rising Star Türkiye’de yoluna devam etme hakkı elde etti. Tarık Yüksel, oylama sonrasında yaptığı kısa konuşmada, başta Bartın, Çaycuma ve Zonguldak’ta yaşayanlar olmak üzere kendisine oylarıyla destek veren herkese teşekkür etti.

İkinci Bartınlı

Aslında Tarık Yüksel, Rising Star Türkiye’de devam hakkı kazanan ikinci Bartınlı oldu. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz haftalarda Bartınlı Esla Demir de yüzde 75’lük “Evet” oyu ile yarışmada yoluna devam edenler arasında yer almıştı.

 

kaynak: www.bartintimes.com

 

You must be logged in to post a comment Login