Bartınspor 0-0 Kastamonu İl Özel İdare

Bartınspor ilk hazırlık maçında 0-0 berabere kaldı

13 Ağustos 2015 Perşembe, 22:01
bartınspor

Bartınspor ilk hazırlık maçında 0-0 berabere kaldı

Yeni sezona iddialı bir şekilde hazırlanan Bartınspor, çalışmalarını yaptığı hazırlık maçıyla devam etti.

Yeni Sezonda BAL Liginde  mücadele edecek olan Bartınspor, çalışmaları kapsamında ilk hazırlık karşılaşmasını dün yaptı.Bölgesel Lig takımlarından Kastamonu temsilcisi İl Özel İdare Köy Hizmetleri spor ile bir hazırlık maçı yapan kırmızı-siyahlı oyuncular maçın bazı bölümlerinde zaman zaman iyi oyun sergiledi. Çekişmeli geçen maçın ilk yarısında Bartınspor rakibi karşısında etkili bir oyun ortaya koydu.

Kırmızı-Siyahlı ekip, yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde şu ana kadar bir hazırlık maçı yaptı ve ilk çıktığı hazırlık maçında Kastamonu İl Özel İdare Köy Hizmetleri Spor ile 0-0 berabere kaldı.Bartınspor bu sezon yaptığı önemli transferlerle çıktığı ilk hazırlık maçında oynadığı futbolla gelecek için ümit verdi. Teknik Direktör Muammer Ayvaz maçın ilk yarısında Elnar,Tayfun, Miraç, Barış, Tanju, Oğuzcan,Muhammet, Osman, Onur, Emre, Mehmet Gökhan 11’i ile mücadele etti. Yaptığı önemli transferlerle dikkat çeken kırmızı-siyahlı ekip, maçın ilk yarısında oyunun hakimiydi. Yaptığı pas ve geliştirdiği tehlikeli ataklarla İl Özel İdare kalesine yüklenen Bartınspor’lu futbolcular maçın ilk yarısında buldukları pozisyonları değerlendiremediler ve devre golsüz sona erdi.Teknik Direktör Muammer Ayvaz, ikinci yarıya Tanju, Emre Erslan, Gökhan,Oğuzcan,Osman’ın yerine  Murat, Özcan, Emre, Ersin,Furkan’ı  oyuna alarak  başladı. Özcan’ın girmesiyle orta sahada Muhammet, Özcan ikilisi orta sahada topun daha fazla Bartınspor’da kalmasını sağlamaları sonucu rakip kalede tehlikeli ataklar geliştirdi. İkinci yarı daha derli toplu bir oyun sergileyen Bartınspor’lu futbolcular Onur’un da kanatlardan bindirmeleri ile gol aradılar. İlerleyen dakikalarda  Barış, Semih, Hasip ve Atakan  oyuna dahil oldular.Maçın ikinci yarısında rakibine oranla daha iyi bir oyun sergileyen Bartınspor, Onur’un bulduğu 3 net gollük pozisyonları değerlendiremedi.Karşılaşma başladığı gibi 0-0 berabere sona erdi. Bartınspor teknik Direktörü Muammer Ayvaz, 17  gündür sürdürdükleri yeni sezon hazırlıkları karşısında ilk hazırlık maçını İl Özel İdare Köy Hizmetleri spor ile oynadıkları bu maçta oyuncularının son durumunu görme imkanı bulduklarını söyledi.

MAÇI BELEDİYE BAŞKANI CEMAL AKIN DA İZLEDİ

BAL Liginde yeni sezonda altıncı kez mücadele edecek olan Bartınspor, 20  Eylül Tarihinde başlayacak olan Lig hazırlıklarını sürdürüyor. Bartınspor, hazırlıklar kapsamında ilk hazırlık maçını dün  Kastamonu İl Özel İdare Köy Hizmetleri Spor ile yaptı. Atatürk Stadı’nda oynanan karşılaşmayı Belediye Başkanı Cemal Akın’da izleyerek takımın son durumu görme fırsatı yakaladı.Kırmızı-Siyahlı ekibin İl Özel İdare Köy Hizmetleri maçını ayrıca Ak parti Eski Milletvekili Asım Kulak, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Çetin, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir, Bartınspor Kulüp Başkanı Mehmet Somaklı, Bartınspor Onursal başkanı Faruk Narin, Bartınspor Yöneticileri Hüseyin Akmaz, Mustafa Genç,Ender Sarı, İsmail Kalafat, Adnan Onay, Orhan Tabak, Emrah Taşdemir,Burhan Demirci,Erol Bakır ve çok sayıda spor sever izledi.

Kaynak: www.bartinspor.org.tr

You must be logged in to post a comment Login