kurye-times-reklam
kurye-times-reklam
6666

Bartınspor 2 Akçakocaspor 2

Bölgesel Amatör Lig’de 8.Grupta İlimiz temsil eden Bartınspor kendi evinde Akçakocaspor ile karşılaştı.Karşılaşma 2-2 sona erdi.

16 Kasım 2015 Pazartesi, 09:34
bartinspor-2015

akcakocaspor-bartinsporBölgesel Amatör Lig’de 8.Grupta İlimiz temsil eden Bartınspor kendi evinde Akçakocaspor ile karşılaştı.Karşılaşma 2-2 sona erdi.

Bartınspor 2 Akçakocaspor 2

Karşılaşmaya her iki takım da kontrollü başladı. İlerleyen dakikalarda Temsilcimi Bartınspor seyircinin de desteği ile Rkip kaleye yüklenmeye başladı… 32.dakika da Akçakocaspor golcü oyuncu  Kante ile golü buldu. ( 1-0 ) Golden sonra kısa süreli Şok yaşayan Bartınspor 42 dakika’da  Tolga KARA ‘nın kafa golüyle durumu eşitledi ( 1-1) ilk yarı bu skor ile bitteteciğini zanneden seyirci ve oyuncular Bartınspor’lu Murat Serbest’in  45.dakika da sahneye çıkarak golünü atması kelimenin tam anlamı ile herkeste şaşkınlık yarattı..( 2-1 ) ilk yarı Bartınspor’ın 2-1 üstünlüğü bitti..

İkinci yarıya skorun verdiği rahatlık ile başlayan Bartınspor kontrollü ve Kontra atağa dayalı bir oyun sergilemek istedi zaman zaman bunda da başarılı oldu fakat kaptırılan bir topta hızlı gelişen Akçakoca atağında Akçakocaspor beraberliği yakaladı ( 2-2 ) golden sonra her iki takımda da oyun anlamında tempo düşüsü gözlenlendi her iki takımda beraberliğe ve 1 puana razıyız izlenimi verdi ve karşılama 2-2 sona erdi…

kurye-times-logo

 

 

You must be logged in to post a comment Login