kurye-times-reklam
kurye-times-reklam
6666

Bartınspor Antalya kampında

Bölgesel Amatör Lig’de 2015-2016 sezonunda mücadele ettiği 8.Grup’ta ligin ilk yarısını 25 puanla 4.sırada tamamlayan Bartınspor, 2.yarı hazırlıklarına Antalya’da başladı.

13 Ocak 2016 Çarşamba, 23:19
bartınspor

BARTINSPOR 2.YARI HAZIRLIKLARINA ANTALYA’DA BAŞLADI

Bölgesel Amatör Lig’de 2015-2016 sezonunda mücadele ettiği 8.Grup’ta ligin  ilk yarısını 25 puanla 4.sırada tamamlayan Bartınspor, 2.yarı hazırlıklarına Antalya’da başladı. Kırmızı-Siyahlı ekip, ikinci yarı hazırlıklarını  Antalya Lara Park otel’de ve Muammer Ayvaz yönetiminde çalışmalarını sürdürüyor. 27 Aralık da kendi sahasında 1-1 biten  Krd.Ereğli Belediyespor maçının ardından izne çıkan kırmızı-siyahlılar, 6 günlük tatilden dönerek geçtiğimiz hafta Pazartesi günü top başı yaptı. Devre arası kampını 10 gün boyunca Antalya’da sürdürecek olan Bartınspor,  3.lig ve 2.lig takımlarıyla da hazırlık karşılaşması yapacak.Ligin ikinci yarısına 10 günlük Antalya kampında hazırlanacak olan Bartınspor  transfer çalışmalarına da hız verdi.

kurye-vip

Bartınspor, Bölgesel Amatör Lig’in ikinci yarısının hazırlıklarına kısa bir tatilin ardından başladı.24 Ocak 2016 tarihinde başlayacak olan ikinci yarı hazırlıklarını Antalya’da kamp yaparak hazırlanan Bartınspor, Lara Park Otel antrenman sahsında günde çift idman yaparak çalışmalarını sıkı bir tempoyla sürdürüyor.Bölgesel Amatör Lig’de ilk yarı 27 Aralık tarihinde sona ermesinin ardından .Kırmızı-Siyahlı futbolculara  6 günlük izin verildi. Futbolculara verilen 6 günlük iznin bitmesinin ardından . Bartınsporlu futbolcular, 3 Ocak Pazar günü Antalya’da toplanarak sezonun ikinci yarısı için hazırlıklara başladı. Bartınspor 10 gün boyunca Antalya’da ikinci yarıya hazırlıklarını sürdürecek..Bartınspor Teknik Direktörü Muammer Ayvaz ve yöneticiler transfer de ise  hummalı bir çalışma içerisinde bulunuyor. Devre arası kampını yaklaşık 2 hafta  Antalya’da sürdürecek olan Bartınspor,  3.lig ve 2.lig takımlarıyla da hazırlık karşılaşması yapacak.Kampın yaklaşık 2 hafta sürmesi bekleniyor.Geçtiğimiz sezon 3.lig şansını kaybeden Bartınspor bu sezon işi sıkı tutuyor. Kırmızı-Siyahlılar’da tek hedef 3.lig olarak belirlenirken, ara transfere de hızlı girdi. BAL Ligi 8.Grupta ilk yarıyı 25 puanla dördüncü sırada bitiren Bartınspor, ara transfer döneminin başlamasıyla birlikte atağa kalktı. Bartınspor Ara transferin başladığı ilk gün  Süper Mario lakaplı Somaspor’un golsü oyuncusu Ersin Aksaç ve Yeni  Altındağ Belediyespor’un sol açık oyuncusu Arif Yılmaz ile sözleşme imzalayarak kadrosuna kattı.Her iki futbolcu Antalya kampına katılarak takımla çalışmalara başladı. Öte yandan  Semih Sargın’da Salı günü Antalya’ya giderek kampa katıldığı belirtildi. BAL’da ilk yarının bitmesinin ardından Bartınspor’da bazı oyuncularla yollar ayrıldı. Teknik heyetin raporu doğrultusunda  ikinci yarıda daha güçlü bir takım kurmayı planlayan temsilcimiz ilk yarı performanslarında düşüş yaşanan forvet oyuncusu Murat Serbest,  orta saha oyuncusu Elgün Abbaslı ile yollarını  ayırdı. 3 hafta önce sakatlığı nedeniyle memleketi Azerbaycan’a giden kaleci Elnar Kerimov’un ise takımdan ilişkisinin kesilip kesilmediği henüz netlik kazanmadı.Pazar günü başlayan Antalya kampına dün katılan Ersin Aksaç ve Arif Yılmaz dün yapılan idmanda hırslı ve istekli olmaları gözlendi. İkinci yarı oynanacak maçlarda takıma güç katacak iki oyuncunun transferi taraftarları bir hayli heyecanlandırdı. Bartınspor Antalya kampının ardından 2.yarı hazırlıklarına Bartın Boğaz Tesislerinde devam edecek.

 

kaynak: www.bartinspor.org.tr

 

You must be logged in to post a comment Login