BASAD Bartınspor İle Tek Yürek

BASAD Masterler Kulüp Yönetimi, Bartın Atatürk Stadyumu’nda antrenmanlarını sürdüren Bölgesel Amatör Lig’deki (BAL Ligi) temsilcimiz Bartınspor’a sürpriz bir moral ziyareti gerçekleştirdi.

29 Kasım 2015 Pazar, 23:00
bartinspor

BASAD BARTINSPOR İLE TEK YÜREK’

BASAD Masterler Kulüp Yönetimi, Bartın Atatürk Stadyumu’nda antrenmanlarını sürdüren Bölgesel Amatör Lig’deki (BAL Ligi) temsilcimiz Bartınspor’a sürpriz bir moral ziyareti gerçekleştirdi. Kentin iki önemli takımının oyuncularını ve yöneticilerini aynı karede buluşturan ziyarette birlik mesajları verildi.

Geçtiğimiz haftasonu Bartın’daki ilk resmi veteranlar maçında sahaya çıkan ve büyük ilgi toplayan BASAD Masterler Kulübü, Bartınspor’un yöneticileri ve teknik heyetiyle antrenman sahasında bir araya geldi. Sürpriz ziyarette BASAD Masterler Kulübü Başkanı Mehmet Maden’e kulübün yönetim kurulu üyeleri; Hasan Altay, Kayhan Şeker, Güngör Demirci, İsmail Selamlar ve Necmi Eroğlu eşlik etti. Yeşil beyazlı takımın yöneticileri, BAL Ligi’ndeki mücadelesini sürdüren temsilcimiz Bartınspor’la her zaman dayanışma içerisinde olacaklarını bir kez daha deklare etti. Saha kenarında Bartınspor Başkanı Mehmet Somaklı’nın yanı sıra kulübün yönetim kurulu üyelerinden Orhan Tabak ve teknik direktör Muammer Ayvaz ile de görüşen BASAD Masterler yöneticileri, Martı’ların ligde kaybettikleri puanları geri kazanmalarının mümkün olduğunu belirterek, takım ruhunun önemine dikkat çekti. BASAD Masterler yönetimi, Bartınspor oyuncuları arasındaki bağların güçlendirilmesine de vurgu yaparken, başarılı bir sezon geçirmelerini temenni etti. Bartınspor oyuncularının çift kale maç hazırlığı öncesinde gerçekleşen ziyaretin sonunda BASAD Masterler yöneticileri, takımlarındaki yeşil beyazlı forma ile kendi liglerinde aynı zamanda Bartınspor’u da temsil ettikleri mesajını verdi.

 

kaynak:sporbartin

You must be logged in to post a comment Login