kurye-times-reklam
kurye-times-reklam
6666

BASAD Yozgat’ta buz kesti!

TMVFL Batı Karadeniz Grubu’nda mücadelesini sürdüren temsilcimiz BASAD Masterler, haftasonu Yozgat deplasmanında rakibi Akdağmadeni Masterler ile karşılaştı.

14 Aralık 2015 Pazartesi, 22:03
BASAD-Yozgat'ta-buz-kesti!

BASAD Yozgat’ta buz kesti!

TMVFL Batı Karadeniz Grubu’nda mücadelesini sürdüren temsilcimiz BASAD Masterler, haftasonu Yozgat deplasmanında rakibi Akdağmadeni Masterler ile karşılaştı. Soğuk havanın her iki takım oyuncularını da oldukça zorladığı karşılaşmada, Yeşil-Beyazlı temsilcimiz özellikle maçın ikinci yarısında üst üste yakaladığı fırsatları bir türlü gole çeviremedi. Karşılaşmanın sonucunda sahadan galibiyetle ayrılan taraf ev sahibi ekip Akdağmadeni Masterler oldu.

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi (TMVFL) Batı Karadeniz Grubu’nda bu hafta BASAD Masterler, Akdağmadeni Masterler ile karşılaştı. Yozgat’ın Akdağmadeni İlçesi’ndeki olumsuz hava şartları nedeniyle bir hafta gecikmeli oynanan karşılaşmada, usta futbolcular eksi 2 derece sıcaklıkta top koşturdu. Maçın ilk düdüğü ile birlikte yoğun baskıyla ev sahibi takımın kalesini zorlayan BASAD Masterler, ilk yarının ortalarına doğru ise oyun üstünlüğünü yitirdi. Maçın ikinci yarısında temposunu iyice artıran temsilcimiz, hem zorlu rakibine hem de etkisini yoğun bir şekilde hissettiren soğuk havaya karşı üstün bir mücadele örneği sergiledi. Oyunun kontrolünü dengeleyen Yeşil-Beyazlı temsilcimiz üst üste yakaladığı pozisyonları ise gole çevirmekte başarısız oldu. Deplasman kadrosundaki eksikliklerin de sıkıntısını yaşayan temsilcimiz, kalesini korumakta zorlandı. Maçın sonucunda 6-1’lik skorla sahadan galip ayrılan takım Akdağmadeni Masterler oldu.

(BASAD)

You must be logged in to post a comment Login