Can ALTAY 14 golle gol kralı.

Geçtiğimiz günlerde tamamlanan Bartın Amatör Lig’in ardından gol krallığı da netleşti. Gol krallığında rakipleriyle fark yaratan isim Ulus Çınarspor forveti Can ALTAY oldu

21 Nisan 2015 Salı, 17:44
CAN-ALTAY

Geçtiğimiz günlerde tamamlanan Bartın Amatör Lig’in ardından gol krallığı da netleşti. Gol krallığında rakipleriyle fark yaratan isim Ulus Çınarspor forveti Can ALTAY oldu. Can oynadığı mücadelelerde toplam 14 gol atarak rakiplerine korku saldı. Özellikle, ligin en iyi savunmasına sahip takımlardan olan Amasraspor’a 2 maçta toplam 3 gol atması da bunu kanıtlar nitelikte.

Can ALTAY, Amasra’daki Amasraspor  – Ulus Çınarspor maçında oyundan çıktığı bölüme kadar oldukça iyi bir oyun ortaya koymuş, topun ileride tutulmasına katkı sağlamıştı. O sakatlanıp oyundan çıkınca Ulus Çınarspor topu ileride tutmakta çok zorlanmış ve bunların akabinde de kalesinde çok fazla pozisyonla karşı karşıya kalmıştı. Ligimizin en iyi forvetleri arasında gösterilen Can’ın ileride bir basamak daha atlaması da şu anda en güçlü olasılık gibi görünüyor.

 

GOL KRALLIĞI SIRALAMASI:

1.Can Altay – 14 GOL (Ulus Çınarspor)

2.Sadettin YAVUZ – 12 GOL (Kozcağız Bel. – Ulus Çınarspor)

3. Dursun Sergen TAŞYÜREK – 8 GOL (Kurucaşilespor)

4.Samet BURUŞ – 8 GOL (Kozcağız Belediyespor)

5.Raşit DEĞİRMENCİ – 7 GOL (Kozcağız Belediyespor)

6. Raşit ŞİŞMAN – 6 GOL (Amasraspor)

 

 

KAYNAK:www.sporbartin.com

You must be logged in to post a comment Login