kurye-times-reklam
kurye-times-reklam
6666

Can Demirdöven Amasraspor’da

Bartın 1.Amatör Lig’de şampiyonluk hedefleyen takımların başında gelen Amasraspor transferin son gününde bombayı patlattı.

22 Şubat 2016 Pazartesi, 21:09
Can Demirdöven Amasraspor’da

Bartın 1.Amatör Lig’de şampiyonluk hedefleyen takımların başında gelen Amasraspor transferin son gününde bombayı patlattı. Geçtiğimiz yıllarda Bartınspor’da büyük bir başarıyla forma giyen Bartınlı futbolcu Can Demirdöven Amasraspor ile anlaşarak memleketine dönmüş oldu.

Orta sahada büyük bir güç olan Can Demirdöven hem defansif hem de ofansif takıma verdiği katkıyla senelerdir dikkat çekiyor.

1983 doğumlu olan 33 yaşındaki Can Demirdöven futbola Bartınspor’da başladı. Sonrasında Bartın Polisgücü, Tarım Kredispor forması giyen Can, bu takımda 2003 yılında profesyonel sözleşmeye imza attı.

Sonra amatöre dönüş yapan Can birçok takımın formasını giydi. En son 2013 yılında Bartınspor’da forma giydikten sonra İstanbul’a transfer olan Can, Çerkezköyspor, Alibeyköyspor ve Çorlu Gençlerbirliği formaları giydi.

Transferin son gününde sürpriz bir hamleyle memlekete dönüş yapan Can Demirdöven bundan sonra Amasraspor formasını terletecek ve şampiyonluk için mücadele edecek

 

kaynak: www.sporbartin.com bartın info

 

You must be logged in to post a comment Login