Can Demirdöven Sorgun Belediyespor’da

Bartınspor’da büyük bir başarıyla forma giyen Bartınlı futbolcu Can Demirdöven Sorgun Belediyespor ile anlaşarak Yozgat 1.Amatör Lig’de forma giymeye başlayacak.

05 Eylül 2016 Pazartesi, 08:03
Can Demirdöven Sorgun Belediyespor’da

Yozgat 1.Amatör Lig’de şampiyonluk hedefleyen takımların başında gelen Sorgun Belediyespor bombayı patlattı. Geçtiğimiz yıllarda Bartınspor’da büyük bir başarıyla forma giyen Bartınlı futbolcu Can Demirdöven Sorgun Belediyespor ile anlaşarak Yozgat 1.Amatör Lig’de forma giymeye başlayacak.

Orta sahada büyük bir güç olan Can Demirdöven hem defansif hem de ofansif takıma verdiği katkıyla senelerdir dikkat çekiyor.

1983 doğumlu olan 33 yaşındaki Can Demirdöven futbola Bartınspor’da başladı. Sonrasında Bartın Polisgücü, Tarım Kredispor forması giyen Can, bu takımda 2003 yılında profesyonel sözleşmeye imza attı.

Sonra amatöre dönüş yapan Can birçok takımın formasını giydi. En son 2013 yılında Bartınspor’da forma giydikten sonra İstanbul’a transfer olan Can, Çerkezköyspor, Alibeyköyspor, Çorlu Gençlerbirliği ve Amasraspor formaları giydi.

Sorgun Belediyespor ile kampta hazırlıklarına devam eden Can Demirdöven, hazırlık maçlarındaki performansıyla takımının ve taraftarların övgüsünü kazanıyor.

www.sporbartin.com

You must be logged in to post a comment Login