Çaycumaspor Bu Sene Gümbür Gümbür

Çaycuma’nın köklü takımlarından olan Çaycumaspor renklerine ve takıma yeni isimler ekleyerek 2015-2016 futbol sezonuna hazırlanıyor.

17 Ağustos 2015 Pazartesi, 10:10
çaycumaspor

Çaycumaspor Bu Sene Gümbür Gümbür

Çaycuma’nın köklü takımlarından olan Çaycumaspor renklerine ve takıma yeni isimler ekleyerek 2015-2016 futbol sezonuna hazırlanıyor.

Çaycuma spor tesislerinde basının karşısına çıkan Çaycuma spor takımı adına konuşma yapan Yönetim Kurulu Üyesi Şeref Köktürk burada yaptığı açıklamada, 2015-2016 futbol sezonun da hedeflerinin şampiyonluk olacağını belirtti.

Köktürk; “2015-2016 sezonu öncesi hazırlıklara başlayan Çaycumaspor, transferleriyle birlikte sahaya çıkıyor. Çaycumaspor 1947’den itibaren spor olarak hizmet vermektedir. Biz Çaycuma spor olarak 2015-2016 sezonunu şampiyon bitirmek istiyoruz” dedi.

Çaycumaspor’da yıllar öncesi forma giyen ve takımın oyuncularından olan Teoman Temelkuran ise yapılan görüşmeyle Çaycumaspor takımının başına hocalık vazifesinin getirildiğini ve bunu en iyi bir şekilde yapacağını kaydederek şöyle devam etti; “ 2015-2016 sezonunu iyi bir ve güzel bir oluşumla Çaycuma adına çıkıyoruz. Yönetimdeki ağabeylerimiz yıllardan bu yana formasını giydiğimiz Çaycumaspor’a hocalık vazifesini bizlere verdiler. Bu takımı çalıştırmak bana nasip oldu. Hakkımızda hayırlı ve uğurlu olsun.”

Yapılan konuşmaların ardından Çaycumaspor takımı Seyhan Bina, Buğra Koca, Okan Gemicioğlu, Burak Aydın, Burak Akbaş, Doğukan Bilgin, Akın Çetinkaya, Berat Bina, Erbikan Uzaldı, Devrak Akkuş’u takıma alarak burada imza töreni gerçekleştirildi.Yine Çaycumaspor’un renklerine Velioğluspor’dan Fevzi Kukuş, Sercan Yiğit’i, Zonguldak Kömürspor’un genç kadrolarından Saffetcan Budak ve Kilimli Belediyespor’dan ise Uğurcan Şen’i de takıma aldı.

Futbolcular ve teknik yönetim imza töreni sonrası kulüp binası önünde hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra futbolculara ve teknik yönetime ikramda bulunuldu.
kaynak : http://www.caycuma.org/(Haber-Foto-Kamera: Anıl TAŞKIRAN)

You must be logged in to post a comment Login