Ercan Aydın AKP’den Milletvekili Aday Adayı

AK Parti Bartın Milletvekili Aday Adaylığı kamuoyunda geniş yankı uyandıran isimlerin başında gelen Ercan Aydın resmi başvurusunu AK Parti Bartın İl Başkanlığına yaptı.

02 Eylül 2015 Çarşamba, 23:30
ERCA-AYDİN

AK Parti Bartın Milletvekili Aday Adayı Ercan Aydın:

“İNANDIĞIM İÇİN BURADAYIM”

AK Parti Bartın Milletvekili Aday Adaylığı kamuoyunda geniş yankı uyandıran isimlerin başında gelen Ercan Aydın resmi başvurusunu AK Parti Bartın İl Başkanlığına yaptı. Aydın, “Bartın’ımıza, tüm enerjimi ve deneyimlerimi kullanarak her kulvarda katkı sağlayacağıma inandığım için buradayım.” Açıklamasında bulundu.

Bartın’da inşaat sektörüne getirdiği yeniliklerle tanınan, iş adamı kimliğinin dışında Kemerspor ve Bartınspor’da uzun yıllar boyunca yürüttüğü Başkanlık görevleri ile spor camiasında da gönüllerde taht kuran bir isim olan Ercan Aydın AK Parti Bartın Milletvekili aday adaylığı müracaatını resmen gerçekleştirdi.

Aydın’ın Aday Adaylık başvurusunda başta eşi Türkan Aydın olmak üzere Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı ABA Grup ve Bartın TV personelleri yalnız bırakmadı.

AK Parti Yönetim Kurulu Üyeleri, Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez, iş adamı ve sanayicilerin yanı sıra çok sayıda kişinin katıldığı aday adaylığı başvurusunda ilk olarak İl Başkanı Manav, Aydın’a başarı dileklerini iletti.

Artık Zamanı

Aydın ise konuşmasında Bartın’da 2-0 lık başarı için önce inanmak gerektiğini belirtirken kendisinin bu inancı taşıdığını ifade edip şunları söyledi; “2002 yılından beri Türkiye’mizi her alanda büyüterek inanılması güç başarılara imza atan AK Parti, Sayın Cumhurbaşkanımızın başlattığı ve Başbakanımızın devam ettiği 2023 hedefinden şaşmadan her engeli aşarak yoluna devam edecektir. Bende bu yolda daha önce içinde olmasam da elimden geldiğince verdiğim desteği “şimdi artık zamanı” deyip, bu zorlu günlerimizi aşmak ve partimizin içinde bir nefer gibi çalışmak için milletvekili aday adaylığı başvurumu yapıyorum. Partimizin kuruluşundan bugüne kadar Bartın’ımızın gelişmesine, büyümesine katkısı olmuş; başta İl Başkanlarımıza, Milletvekillerimize ve teşkilatlarda görev yapmış tüm arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler ediyorum.

Söz Veriyorum

Bugüne kadar AK Parti çatısı altında görev almış arkadaşlarımızın tecrübelerinden de faydalanarak, verdikleri hizmetleri devam ettirmek, Bartın’ımızı her yönüyle daha ileriye taşımak, AK Parti iktidarında başlayan ve devam eden dev yatırımlarının kesintisiz bir şekilde tamamlanmasını sağlamak, gelişen ve büyüyen Bartın’ın tüm sorunlarının çözümüne odaklanmak, 1 Kasım seçimlerinde aday olsam da olmasam da  Bartın’ımızda oylarımızı yükseltmek ve her koşulda 2-0 yapmak için canla başla çalışarak mücadele edeceğime huzurlarınızda söz veriyorum.

İnandığım İçin buradayım

Değerli dostlar; İnanmak var olmaktır. Bartın’ımıza, tüm enerjimi ve deneyimlerimi kullanarak her kulvarda katkı sağlayacağıma inandığım için buradayım. İnanıyorum ki Bartın’ımız, 1 Kasım seçimlerinde icraatlara ve istikrara oy vererek yola devam diyecektir. Bartın’ımız, başkent Ankara’ya AK Parti’li 2 Milletvekili gönderip hızla büyüyen Türkiye’nin hızla gelişen ve her geçen gün yıldızı parlayan şehri olacaktır. Bartın, AK Parti’ye olan inancını ve güvenini bu seçimlerde sandığa en güçlü şekilde yansıtarak Türkiye’nin önünü açacaktır. AK Parti teşkilatları 1 Kasım seçimlerinde dur durak demeden, Başbakanımızın da ifade ettiği gibi zaruret dışında uyumadan gece gündüz çalışıp alnının akıyla zafere ulaşacak ve Türkiye Cumhuriyet tarihinin en aydınlık günlerine AK Parti ile ulaşacaktır.”

 

KAYNAK:www.bartintv.com.tr

 

You must be logged in to post a comment Login