Ercan Aydın “Artık Yeter “

Ercan Aydın “Kimse Bartın’ı istediği gibi yönetemez”

18 Ocak 2016 Pazartesi, 23:29
ercan-aydin

Ercan Aydın “Kimse Bartın’ı istediği gibi yönetemez”

ARTIK YETEEEEER!!!!!!!!!

Bartın TV Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Aydın sosyal paylaşım sitesindeki kendi hesabından yaptığı açıklamada Bartın üzerinde ve kendi üzerinde uzun yıllardır dönen oyunlara yönelik açıklama yaptı.

Ercan Aydın yaptığı açıklamada bu oyunun parçası olanlara seslenerek “Burdan yıllarca her türlü entrikalarla kuyumu kazan ve beni sıkıntılara sokarak bir sürü insanın mağdur olmasını sağlayanlara sesleniyorum,Yeter Artık !!!!!!!! Yarından itibaren kendinize çeki düzen verip durmazsanız,Gerek TV ekranlarında, gerek tüm yazılı basın yayın organlarında ve sosyal medya üzerinde kamuoyuna oynanan  tüm  oyunları, kimin kimi nelerle tehtid ettiklerini, kimin kim ile ne ilişkileri olduğunu, kimlerin Bartın’ı istedikleri gibi yönetmeye çalıştığınıve kimlerin hangi torpillerle makamlarda oturduklarını,bu makamları kendi menfaatleri doğrultusunda kullandıklarını,kimleri güç odağı haline getirmeye çalıştıklarını tek tek açıklayacağım.

Artık ne olursa olsun bu yapının bozulması için ne yapılması gerekiyorsa elimden gelen herşeyi yapacağım. Hayatım boyunca ne kimseden çekindim ne de kimseye menfaatim için eyvallah ettim ve bundan sonrada eyvallah etmeyeceğim.

Benim önüme bent koymaya çalışanları yerinde oturtmayacağım ve şimdiye kadar sustumsa da aile terbiyemin el vermemesindendir. Şunu herkes net bilsinki sizlerin bir hesabı varsa benimde Allahım var. Çektiklerimi kimsenin yanına bırakmayacağım” dedi.

kaynak: www.bartintv.com.tr

 

You must be logged in to post a comment Login