Evdeki Hesap Çarşıya Uymadı

Bu hafta 8. Grup’ta ilginç ve bir o kadar da sürpriz sonuçlar ortaya çıktı. Bu da bize gösterdi ki grupta herkes birbirini yenecek güçte.

11 Kasım 2015 Çarşamba, 09:34
bartınspor

 

Bartınspor’da Evdeki Hesap Çarşıya Uymadı

Geçen hafta 8.Grup ve Bartınspor Hakkında 5 hafta sonunda değerlendirmemi yapmıştım. Yazımın sonlarında tahmini olarak Kocaalispor’un puan kaybedip Bartınspor’un liderliğe yükseleceğini belirttim ama futbolun sahada oynandığını da cümlemin sonuna eklemiştim. Bu hafta 8. Grup’ta ilginç ve bir o kadar da sürpriz sonuçlar ortaya çıktı. Bu da bize gösterdi ki grupta herkes birbirini yenecek güçte.

Liderliğe yükselen Ereğli Belediyespor’u ayrıca kutlarım. Kilimli Bartınspor maçında Kilimli Belediyespor ilk galibiyetini aldı. Bartınspor’un liderlik hesapları maalesef ileriki haftalara kaldı. Maçı canlı olarak izlemediğim için maçla ilgili yorum yapmam doğru olmaz. Sadece şunu söyleyebilirim; maç sonunda yaşanan olaylar maalesef çok üzücü ve istemediğimiz türden, fair-play ruhuna aykırı davranışlar.İnşallah tekrarı hiçbir maçta yaşanmaz.

Bartınsporun bu maçı bir an önce unutup artık sahasında oynayacağı Akçakoca maçına hem mental hem de fiziksel olarak en iyi şekilde hazırlanmalıdır. Her yazımın sonunda yine yazayım hakedenin ve iyi oynayanın kazanacağı maçlar olması dileğiyle tüm takımlara sakatsız ve gönüllerine göre bir hafta sonu dilerim.Selamlar,Saygılar…

 

 

kaynak: www.sporbartin.com/Erhan İNCE

You must be logged in to post a comment Login