Filografi Üstadı Büyükçekmece’de !

17. Büyükçekmece Uluslararası Kültür ve Sanat Festivaline Davet edilen BAŞTAN, 64 ülkeden gelen katilimcilari ve Büyükçekmece’lileri Filografi Sanatın’a Hayran biraktırdı..

03 Ağustos 2016 Çarşamba, 10:03
mustafa bastan
FİLOGRAFİ ÜSTADI BU SEFERDE BÜYÜKÇEKMEDE !!
 
mustafa-filografiFilografi Sanatı’nın Dünya’ya açılan Kapısı
Bartin’lı Üstad Mustafa BAŞTAN.
17. Büyükçekmece Uluslararası Kültür ve Sanat Festivaline Davet edilen BAŞTAN, 64 ülkeden gelen katilimcilari ve Büyükçekmece’lileri Filografi Sanatın’a Hayran biraktırdı..
9 & 26 Temmuz tarihinde Van’in Gevaş ilçesinde 25 bayana Filografi eğitimi verip ayağının tozu ile Büyükçekmece’deki büyük festivale katılan Baştan; burda olmaktan çok mutluyum, ramazan bayramının dördüncü günü Bartin’dan ayrildim yoğun bir tempo içindeyim fakat bu festival tüm yorgunluğumu aldı. Çok büyük bir organizasyon, beklentimin çok çok üstünde bir katılım ve olağan üstü bir ilgi var. En büyük mutluluk ise 64 ülkenin katilimi ile gerçekleşen bu organizasyonda binlerce yerli ve yabancı katılımcıların sanatımızı tanimalarına vesile olduk. Açılışta resmen izdiham yaşadık, bu ilgi karşısında Belediye başkani Sayın Hasan Akgün,Filografi sanatı eğitimlerine Büyükçekmece’de başlayalım talimatı verdi. Bu vesile ile festivale katilmamda büyük emeği olan iş adamı Adam ÇUKUR beye Büyükçekmece Bld Bşk Sayın Hasan AKGÜN beye başkan yardımcıları’na ve Festival organizasyonunda emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum…
12 ağustos’ta Çaycuma’da kursiyerlerim ile 19 20 21 agustos’ta Bartin’da ikinci acik alan karma sergimiz olacaktır, sergimize tüm sanatseverleri bekliyoruz… dedi…
 
Başkan Hasan AKGÜN tarafından hediye yağmuruna tutulan üstad, yapılan bu jeste karşılık koyu Galatasarli olan başkana Filografi sanatından yapmış olduğu 40×60 cm ölçüsünde Galatasaray Logosu hediye etti.. karşılıklı temennilerin ardından misafirler ile birlikte sergi gezildi.

You must be logged in to post a comment Login