Furkan ve Mahmut Karabükspor’da

Kumlucalı İki Genç Yetenek Furkan Can ve Mahmut Önder Kumluca Esnafspor’da

05 Eylül 2016 Pazartesi, 07:55
Furkan-ve-Mahmut-Karabükspor’da

Kumlucalı İki Genç Yetenek Furkan Can ve Mahmut Önder Kumluca Esnafspor’da

Kumluca Esnafspor U-15 takımı sporcuları 2002 doğumlu Mahmut Önder ve 2003 doğumlu Furkan Can, yaz aylarında yapılan Kardemir Karabükspor seçmelerinde takıma seçildi. Bundan sonra Kardemir Karabükspor forması giyecek olan başarılı gençlerimize bundan sonraki kariyerlerinde başarılar diliyoruz.

2014 yılında Kumluca Esnafspor Başkanı Hüseyin Demirci ve Teknik Direktör Alattin Özkan ile altyapıda atılım yapan Kumluca Esnafspor 2 yıldır altyapılarda başarılı sonuçlar alıyordu. Teknik Direktör Alaattin Özkan, çok kısıtlı oyuncu grubu içerisinden birçok önemli yeteneğin Bartın futbolu ve Türk futboluna kazandırılmasında rol oynarken takımın yıldız oyuncularından ikisi Furkan ve Mahmut Kardemir Karabükspor’un da dikkatini çekti ve oyuncular Karabükspor’a transfer oldu.

Furkan Can:

Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can’ın oğlu olan Furkan Can 2003 doğumlu ve özellikle geçen sene hem kendi kategorisi hem de üst yaş kategorilerinde oynadığı futbolla dikkatleri çok fazla üzerine çekmişti. 2 yıl Kumluca Esnafspor forması giyen Furkan Can bundan sonra Kardemir Karabükspor U-14 takımının formasını giyecek.

Mahmut Önder:

Ligimizin 2002 yaş grubunda en başarılı oyuncuların başında gelen oyunculardan olan Mahmut Önder de bu sene Kardemir Karabükspor’a transfer olan oyuncular arasında. Hücum hattında her bölgede forma giyebilen Mahmut Önder bu sene Kardemir Karabükspor U-15 takımında forma giyecek.

SporBartin.Com

You must be logged in to post a comment Login