Gençlere Örnek Oldular

TMVFL Batı Karadeniz Grubu’ndaki temsilcimiz BASAD Masterler, Bartın Gençlerbirliği’nin genç ve yetenekli oyuncuları ile Ömer Tepesi Sentetik Saha’da hazırlık maçı oynadı.

07 Kasım 2015 Cumartesi, 20:40
Bartin-Savas-buyurman

‘USTALAR’ GENÇLERE ÖRNEK OLDU

TMVFL Batı Karadeniz Grubu’ndaki temsilcimiz BASAD Masterler, Bartın Gençlerbirliği’nin genç ve yetenekli oyuncuları ile Ömer Tepesi Sentetik Saha’da hazırlık maçı oynadı. Oldukça çekişmeli geçen hazırlık maçında BASAD Masterler’in usta oyuncuları, yaş farkına rağmen sergiledikleri performans ve takım ruhuyla gençlere örnek oldu.

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi (TMVFL) Batı Karadeniz Grubu’nda yer alan BASAD Masterler ve Veteranlar Kulübü, kendi evinde oynayacağı Orduspor maçı için hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Haftada iki gün Ömer Tepesi’ndeki sentetik sahada kulüp yönetimi ve teknik heyetin katılımıyla antrenmanlarını sürdüren BASAD Masterler, Bartın Gençlerbirliği Kulübü’nün genç ve yetenekli oyuncularıyla birlikte bir hazırlık maçı yaptı. Futbol adına renkli ve ilginç anların yaşandığı karşılaşmada, deyim yerindeyse “ustalar ve çıraklar” başabaş bir oyun sergiledi. BASAD Masterler’in sahanın her yanında iz bırakan usta kramponları, futbol tutkusunun yaşı olmadığını adeta kanıtlarcasına top koşturdu. Bartın Gençlerbirliği’nin yetenekli oyuncuları ise tüm hünerlerini sahaya yansıtarak gelecek vaat etti. Centilmenlik ve kardeşlik ruhuyla sona eren BASAD Masterler- Bartın Gençlerbirliği karşılaşması, futbolda skorun yegane amaç olmadığını ve sporun her yaştan insanı birleştiren bir güç olduğunu bir kez daha kanıtladı.

kurye-times-logo

(BASAD)

kaynak:sporbartin.com

You must be logged in to post a comment Login