Gül Hasar kazazedelerin yanında

16 Kasım 2015 Pazartesi, 11:24
Gül Hasar kazazedelerin yanında

Türkiye’de 15 yıldır kazazedelere tam destek veren Gül Hasar Danışmanlık yaklaşık 4 yıldır Bartın, Karabük ve Zonguldak’ta kazazedelerin araç sigortasından doğan haklarını almalarında kolaylık sağlıyor.

Türkiye’de 15 yıldır kazazedelere tam destek veren Gül Hasar Danışmanlık yaklaşık 4 yıldır şirkete bağlı olarak, son bir yıldır da şubelik yetkisiyle Bartın, Karabük ve Zonguldak’ta kazazedelerin araç sigortasından doğan haklarını almalarında kolaylık sağlıyor. Gül Hasar Danışmanlık sayesinde trafik kazası sonrası tazminat hakkı kazanan Onur Acar ve Emre Keleş, uygulamadan ve danışmanlık şirketinin verdiği hizmetten son derece memnun olan vatandaşlar arasında. Emre Keleş, “Daha önce Türkiye’de bu tür kazaların sadece araçlara ve araçtaki maddi hasar durumlarına göre yönelik olduğunu biliyordum. Ben kaza geçirdikten 2 yıl sonra Gül Hasar Kayınova Danışmanlık ile tanıştık. Görüşmelerimizde bana tazminat hakkım olduğu söylendi. İşlemleri başlattılar ve yaklaşık 6 ay sonra geçirdiğim kazadan dolayı elime tazminat hakkım geçti.” diye konuştu. Kazazedelerden Onur Acar ise, “Geçirdiğim bir kaza sonrasında yaklaşık 6 ay içerisinde hak ettiğim tazminatımı aldım. Dül Hasar ve Kayınova Danışmanlık ailesine gerçekten teşekkür ediyorum” dedi. Gül Hasar ve Kayınova Danışmanlık şirketi Bartın Şubesi Aylin Kayınovaise,”Trafik kazası geçiren tüm mağdurların içinde bulunan aracın trafik sigorta fonuna başvurma hakları var. Belirttikleri sakatlık heyet raporu ile başvurularını yapıp en kısa zamanda tazminat haklarını alabiliyorlar. Kazazedenin tüm işlemlerini takip ediyoruz ve süreç sonuçlandığında tüm haklarını kendi hesabına yatırıyoruz” sözlerine yer verdi.

“GÜL HASAR VE KAYINOVA DANIŞMANLIK AİLESİNE SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Kazazedelerden Onur Acar ise, “Yaklaşık 2 sene önce Ulus durağında motorbisikletim ile seyir halinde iken karşıdan gelen otomobil ile kafa kafaya çarpışarak ölümden döndüm. Kazanın ardından Gül Hasar Danışmanlık ile tanıştım. Mağduriyetimin giderilerek devletin fonunda bulunan tazminatımı almak için bana yardımcı olacaklarını söylediler. Yaklaşık 6 ay içerisinde hak ettiğim tazminatımı aldım. Dül Hasar ve Kayınova Danışmanlık ailesine gerçekten teşekkür ediyorum” dedi.

“KAZAZEDELERİN TÜM İŞLEMLERİNİ TAKİP EDİYORUZ”

Gül Hasar ve Kayınova Danışmanlık şirketi Bartın Şubesi Aylin Kayınova, “Maalesef ülkemizde yaşanan trafik kazalarının hepsi olmasa da çoğunluğu dikkatsiz yada trafik kurallarına riayet etmeyen sürücüler yüzünden meydana gelmekte, bu kazalar sonucunda oluşan maddi hasarın yanında kazaya karışan kişilerin ömür boyu sakat kalmalarına, uzun süren tedavi süreci geçirmelerine hatta bir çok insanın hayatını  kaybetmelerine neden olmaktadırlar. Bu üzücü durumu yaşayan mağdur olan kişiler kendileri yaralanma veya kalıcı bir sakatlık oluşacak hasar aldıysa gerek kendileri için gerekse kazada kaybettikleri yakınları için hem maddi hem manevi tazminat hakları olduğunu bilmiyor. Bazen mağdurların  bu haklarını, uygulanan prosedürleri bilmemeleri, sigorta şirketlerinin işi zorlaştırması ya da konusunda ehil, uzman olmayan iş takipçileri yüzünden almaları gereken maddi ve manevi tazminatı ya eksik almakta ya da süreç yıllar sürmekte. Trafik kaza mağdurlarının hakları olan maddi ve manevi tazminatı ceplerinden hiç masraf etmeden, senelerce beklemeden konusunda uzman ekibimizle trafik kazalarından doğan haklarınızı almanıza yardımcı oluyoruz. Kaybettiklerinizi geri getiremeyiz ama geride kalanların haklarının eksiksiz ve en makul sürede yasal yollarla almanıza yardımcı oluyoruz ve bir nebze de olsa maddi yükünüzü hafifletmeye çalışıyoruz” dedi.

TÜM HAKLARI HESABINA YATIRIYORUZ

Kayınova, “Trafik kazası geçiren tüm mağdurların içinde bulunan aracın trafik sigorta fonuna başvurma hakları var. Belirttikleri sakatlık heyet raporu ile başvurularını yapıp en kısa zamanda tazminat haklarını alabiliyorlar. Hazine bütçesinde bununla ilgili son 10 yılda haklarını almayan mağdurumuz var. Bu o fonda birikiyor. Bizde bu kuruluş altında Bartın’daki kazazedelerin mağduriyetini gidermeye çalışıyoruz. Daha önceleri mağdur mağdur ediliyor idi. Kazazedenin tüm işlemlerini takip ediyoruz ve süreç sonuçlandığında tüm haklarını kendi hesabına yatırıyoruz” sözlerine yer verdi.

moto-kurye-kurye5

kaynak: www.sonnokta74.com

You must be logged in to post a comment Login