Güreş’te başarılı olduk

Bartın Belediyesi Güreş Takımı son olarak Ankara Kızılcahamam’ da düzenlen Yağlı Güreş Müsabakalarına katıldı.

13 Eylül 2015 Pazar, 22:08
Mert Gülbay

Bartın Belediyesi Spor Kulübü bünyesinde çalışmalarını sürdüren Belediye Güreş Takımı, Bartın’da ve yurt genelinde gerçekleştirilen turnuvalarda başarılı sonuçlar elde etmeye devam ediyor.

Bartın Belediyesi Güreş Takımı son olarak Ankara Kızılcahamam’ da düzenlen Yağlı Güreş Müsabakalarına katıldı.Müsabakalarda Belediye Güreş takımı sporcularından Utku Canbakış ikinci, Adem Soyal üçüncü olarak büyük başarıya imza attılar. Ayrıca farklı kategorilerde mücadele eden Belediye Güreş takımı sporcularından Hüseyin Kızıltaş altıncı, Mert Gülbay beşinci, Emircan Güler yedinci ve Erdinç Kerim Güntay beşinci olarak başları bir performans sergiledi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın;” Ata sporumuzu yaşatmak, daha ön plana çıkartmak ve ilimizde sporu çeşitlendirmek amacıyla kurduğumuz Belediye Güreş takımımız her geçen gün başarılarına bir yenisini daha ekliyor. Son olarak Ankara Kızılcahamam’da düzenlen müsabakalarda ilimizi başarılı bir şekilde temsil eden tüm sporcu kardeşlerimi ve antrenörlerini kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

 

 

kaynak:www.sonnokta74.com

 

You must be logged in to post a comment Login