kurye-times-reklam
kurye-times-reklam
6666

Hedef 5 bin kişi

25 Ocak 2016 Pazartesi, 23:17
Hedef 5 bin kişi

HEDEF 5000 KIŞI…

Sevgili Bartınspor sevdalilari bu haftasonu pazar günü (31.01.2016) Istanbulda oynayacagimiz Vefa maçı bizim için Şampiyonluk yolunda çok büyük bir adım olacak.

Istanbulda Fatih te Vefa Stadında oynanacak olan bu maçta Tribünü hinca hınç doldurup 90 dk boyunca takımımızın yanında olmamız gerekiyor.

Bartınspor Taraftarlar Derneği olarak gerekli organizasyonları yapıyoruz. Bu hafta istabulda oynanacak olan Vefa maçında tribünde 5000 ( beşbin ) Bartınlı hedefliyoruz. Bu hedef asla hayal değil. Özellikle istanbuldaki derneklerimiz ve sosyal medyayı iyi kullanan hemserilerimiz bize destek olurlarsa, uğraşırsak hem tribünde bu sayıyı yakalariz hemde bu tribün desteğiyle takımımız maçı kazanır. Eğer hedefimize ulaşırsak Ulusal Basında yazılacaklari şimdiden görür gibiyim. Mesela bir Başlık

BARTIN STADA SIGMADI!!!

Bu hafta sonu Pazar günü oynayacağımiz Vefa maçı için ben istanbulda yaşayan Bartini seven herkesi göreve davet ediyorum. Sosyal medyadan maç için açtığımız etkinliğe dostlarını davet etsinler. Tanıdıkları herkesi arasınlar.

DERNEKLER araç kaldırsın. Kısacası duyan duymayana bilen bilmeyene haber versin. Şampiyonluk yolunda Vefa maçı çok önemli. Eğer hedeflediğimiz rakama ulaşabilirsek tribünde hersey mükemmel olacak. Bartinliyim diyen Bartini seven herkesi sorumluluk almaya ve Pazar Günü Istanbul Fatih’e Vefa stadını hinca hınç doldurmaya davet ediyorum…

BARTINSPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI

Ertuğrul KARAKAYIŞ…

You must be logged in to post a comment Login