İnkumu Sahibini Arıyor

Bartın’ın tarihi ve turistik güzide tatil beldesi İnkumu’nun tam üzerinde olan Bartın belediyesinin çöplüğü yine yanıyor. Tatilciler ve turizmciler perişan, İnkum yine duman ve pis koku altında. İnkum tatil beldesine 300 metre uzaklıktaki çöplük dün yine yanmaya başladı.

25 Ağustos 2015 Salı, 12:14
İnkumu-bartin

İnkumu Sahibini Arıyor

 

Turistler Güzide Tatil Beldesi İnkumu’nu Terk Ederek Bartın’daki Diğer Tatil Beldelerine Gidiyor Veya Bartın İlini Terk Ediyor

 

BARTIN-Bartın’ın tarihi ve turistik güzide tatil beldesi İnkumu’nun tam üzerinde olan Bartın belediyesinin çöplüğü yine yanıyor.  Tatilciler ve turizmciler perişan, İnkum yine duman ve pis koku altında.  İnkum tatil beldesine 300 metre uzaklıktaki çöplük dün yine yanmaya başladı.

YERLİ VE YABANCI TURİSTLER İLE İNKUM ESNAFI İSYAN EDİYOR

Tatillerini geçirmek üzere İnkumu’na gelen yerli ve yabancı turistler ile inkum esnafı isyan ediyor, yetkililere seslenerek İnkumu’nun sahibi yokmu? diye adeta isyan ediyor.  İnsanlar nefes alamıyor, İnkumu’na gelen yerli ve yabancı turistler zor anlar korku ve tedirginlik içinde tarihi ve turistik güzide tatil beldesini terk ederek Bartın’daki diğer tatil beldelerine gidiyor veya Bartın İlini terk ediyor.

BARTIN VALİSİ VE TÜM YETKİLİLERİ GÖREVE DAVET EDİYORUZ

8 Belediyenin çöplerini bıraktığı çöp döküm alanında Bartın Belediyesi’ne ait çöplükte dün başlayan yangın kısa sürede şiddetli poyrazında etkisiyle büyüdü. Vatandaşlar İnkumu tatil beldesinin üzerini kaplayan dumanlar sis ve pis kokuya karşı Bartın valisi başta olmak üzere

 

 

Necdet AYDEMİR/ BARTIN

You must be logged in to post a comment Login