İnna Bartın’ a geliyor

Çebi Organizasyon tarafından Şahin Çebi ve Caner Çebi dünyaca ünlü pop yıldızı İnna’yı Bartın’a getiriyor.

11 Mayıs 2015 Pazartesi, 08:59
ünlü pop yıldızı İnna

Çebi Organizasyon tarafından Şahin Çebi ve Caner Çebi dünyaca ünlü pop yıldızı İnna’yı Bartın’a getiriyor.

22 Mayıs Cuma günü Kaynar Center’da sahne alacak olan dünyaca ünlü pop star İnna’yı Bartın’a getiren Çebi Organizasyon sahiplerinden Caner Çebi konu ile ilgili gazetemizin sorularını yanıtladı.

 

Daha öncede Türkiye’ye geldi

 

Bartın için “büyük isim” olarak nitelendirilen İnna’nın ilimize geleceğine çoğu insanın inanmadığını bunun için de bazı çevrelerce “çakma İnna” söylentileri çıkarıldığını anımsatan Caner Çebi, “Organizasyonumuzda asıl bizi üzen, çakma İnna olarak tabir edilen bir haber dalgasının vatandaşlarımızın aklını karıştırmış olmasıdır. Yakın olan arkadaşlarım sürekli beni cep telefonumu arayarak gerçek mi? O Bartın’a gelmez diyorlar. Bu düşünceyi anlayamıyorum. Çünkü daha önce ki yıllarda Türkiye’nin çeşitli illerine geldi. Herkes inanabilir ki, 22 Mayıs Cuma günü Kaynar Center’da hayranları ile buluşacaktır” dedi.

 

Dj Berna Öztürk’le başladık

 

Çebi Organizasyon olarak daha önceleri de ünlü isimleri Bartın ve diğer illere getirdiklerini ifade eden Çebi, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Şimdi ise Bartın’da bir ilki gerçekleştirmek istiyoruz. Organizasyonumuzun başlangıcı Türkiye’de de tanınan Dj Berna Öztürk ile başlamıştı. Daha sonra çeşitli müzik tarzlarındaki müzisyenler ile çalışmalarımıza devam ettik.

 

Bartın’a yakışır bir yıldız

 

Yine ortağım ile birlikte böyle bir faaliyet yapmak istedik. Ancak hangi ünlü ve ne tarz getirmek istediğimizden emin olamadık. Ardından İnna için girişimlerde bulunduk. Birçok görüşme gerçekleştirdik. Sonunda Bartın’a yakışır bir pop yıldızını getirmeye ikna ederek tarihlerimizi netleştirdik. Bu güzel organizasyon için çalışmalara başladık.”

 

“Yıldızı kaçırmayın”

 

Bu kadar büyük bir organizasyon Bartın’da daha önce hiç gelmediğini söyleyen Çebi, “Sonuçta ilimize gelen dünyanın tanıdığı bir pop yıldızıdır. Gençlerimizin ve vatandaşlarımızın belki uzun yıllar bir daha göremeyeceği dünya yıldızını kaçırmamalarını söylemek istiyorum” şeklinde konuştu.

 

Yoğun ilgi

 

Yapılacak organizasyonun yaklaşık 2 bin kişilik olacağını belirten organizasyon sahiplerinden Caner Çebi, “Katılım sadece Bartın olarak sınırlı olmayacak. Zonguldak, Karabük, Safranbolu, Kastamonu, İstanbul ve Ankara illerinden rezervasyon için görüşmelerimiz oldu. Görüşmelerimizde büyük ölçüde olumlu olarak kabul edildi. Bartın’da bu kadar kişiyi alabilecek başka bir salon yok” dedi.

 

KAYNAK:www.bartintimes.com

You must be logged in to post a comment Login