İstanbul’da koşacak

Efe Tur-Özemniyet Otobüs Firması ve SANKO Bartın Çimento Fabrikası Genel Müdürü Fevzi Bingöl’ün desteğiyle senenin son yarışını koşmaya hazırlanan Milli Maratoncumuz Turgay Oğuz madalya ve kupalarına bir yenisini daha eklemek istiyor.

26 Ekim 2015 Pazartesi, 08:06
Turgay-Oğuz

Efe Tur-Özemniyet Otobüs Firması ve SANKO Bartın Çimento Fabrikası Genel Müdürü Fevzi Bingöl’ün desteğiyle senenin son yarışını koşmaya hazırlanan Milli Maratoncumuz Turgay Oğuz madalya ve kupalarına bir yenisini daha eklemek istiyor. 25 Ekim 2015 tarihinde İstanbul’da koşulacak olan Zeytinburnu Cumhuriyet Koşusu’nda Bartın’a yine kupa ve madalya getireceğini belirten Oğuz yarışa en iyi şekilde hazırlandığını söyledi.
İlimizi başarıyla temsil etti

Oğuz “Bartın’daki başarılarım Efe Tur-Özemniyet Otobüs Firması ve SANKO Bartın Çimento Fabrikası Genel Müdürü Fevzi Bingöl Bey’in destekleri sayesindedir. Kendilerine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu. Katıldığı yarışlarda hep ilk üçte olan Oğuz Türkiye’nin her yerinde Bartın’ı başarıyla temsel etti.
Kupa ve madalyalar çoğaldı

Bu yıl katıldığı uluslar arası maratonlarda önemli başarılar elde eden Turgay Oğuz Bursa Yarı maratonunda ikincilik, Antalya’da koşulan Runtalia yarı maratonunda ikincilik, Erzurum yarı maratonunda birincilik, Edirne Bulgaristan yarı maratonunda ikincilik, Bursa Mustafa Kemal Paşa yarı maratonunda ikincilik, İzmir 9 Eylül yara maratonunda üçüncülük, Balıkesir İsmail Akçay yarı maratonunda üçüncülük kazandı.

 

 

kaynak: bartinpusula.com

You must be logged in to post a comment Login