“Kaliteyi Bartın’a getirdik”

“Bartın’da cafe-restorant alanında yapılmayanı yapan firmanın adıdır Adres 20. Bartın’da en kaliteli mutfak, en temiz ve güler yüzlü personel ile müşterimizi nasıl karşıladıysak aynı şekilde uğurlamak şartı ile hizmet anlayışına sahip bir mekandır Adres 20. Adres 20 Bartınımızın mekanıdır.

12 Ekim 2015 Pazartesi, 10:02
adres 20 Bartin

“Kaliteyi Bartın’a getirdik”

motor-kurye-5Son yıllarda açılan yemek sektöründeki restaurantların içine bir yenisi daha eklendi. Yalı mevkiinde bulunan Adres 20’nin ortakları Hilmi Özmen ve Ali Güloğlu ile birlikte Bartın’daki yiyecek ve içecek sektörünü değerlendirdik.

“Bartın’da yapılmayanı yapıyoruz”

300 kapasiteli, 25 personel ile yaklaşık olarak 750 Bin TL harcayarak Bartın’da yapılmayanı yapmak için Adres 20’yi açmaya karar aldıklarını anlatan Hilmi Özmen ve Ali Güloğlu, “Bartın’da cafe-restorant alanında yapılmayanı yapan firmanın adıdır Adres 20.  Bartın’da en kaliteli mutfak, en temiz ve güler yüzlü personel ile müşterimizi nasıl karşıladıysak aynı şekilde uğurlamak şartı ile hizmet anlayışına sahip bir mekandır Adres 20. Adres 20 Bartınımızın mekanıdır. Bu gerçekten çok önemli. Bartın’da yetişip büyümüş, bu zamana kadar kazandığını Bartın esnafına harcamış iki gencin yeridir Adres 20. Bartın’ın böyle mekanlara sahip çıkması lazım” dedi.

“Gençlerin ve ailelerin gidebileceği bir yer yoktu”

Ali Güloğlu ve Hilmi Özmen ortaklar, “3-4 kuşaktır dedelerimiz yemek sektörü ile uğraşıyor. Daha önceki dönemlerde Bartın merkezde ‘Adanalı Kardeşler’ pide salonu olarak yiyecek sektöründe uzun yıllar hizmet verdik. Ancak Bartın’da sektörel anlamda bir eksiklik gördük. Bartınımızın gençlerin ve ailelerin gidebileceği bir yer yoktu. Bizde bu eksikliği gidermek amaçlı olarak iş ortağım Hilmi Özmen ile birlikte böyle bir işe girme kararı aldık. Bizim ticaretteki anlayışımız büyük yatırım yapan büyük kazanır mantığı olmuştur. Bizde bu sektöre girerken en iyisini yapma parolasıyla başladık. Adress 20’nin hitap ettiği kesim çoğunlukla gençler. Bartın ekonomisini şuanda gençler ve üniversite öğrencileri çevirmekte. O yüzden müşteri portvöyümüzü ve konseptimizi ona göre dizayn ettik. Personelimizi özellikle genç kesimden oluşturmaya çalışıyoruz”

Kış sezonuna hazırlık yapıyoruz

Ali Güloğlu ve Hilmi Özmen ortaklar, “Kış sezonuna arka bahçemizin üst kısmını kapanır hale getiriryoruz. Yine sigara kullanıcılara yönelik olarak açılır kapanır cam sistemini yaptık. Müşterimiz üşümeden yemeğini yiyip, ailesi ve dostları ile birlikte hoşça vakit geçirebilecek bir ortamı sağlamaya çalışıyoruz. Bizim içim müşterimizin rahatlığı herşeyden önce gelir. Şuanda Bartın’da üşümeden bizim gibi doğa ile iç içe yemek yiyebilecek, çocukları ile birlikte rahatça vakit geçirecek hiçbir yer yok. Biz bu ihtiyacı karşıladığımızı düşünüyoruz. Müşterilerimizden aldığımız olumlu tepkiler bu yöndedir”

“Adres 20’nin şuanda hiçbir eksiği yok”

Ali Güloğlu ve Hilmi Özmen ortaklar, “Diğer kafelere nazaran bizim fiyatlarımız her kesime hitap ediyor. Müşteri porvöyümüzde öğrenci yoğunluklu olduğu için fiyatlarımıza daha çok dikkat ediyoruz. Hatta piyasanın altına hizmet vermeye çalışıyoruz. Az müşteri çok para değil, çok müşteri az para anlayışı ile hizmetimize devam ediyoruz.”

Neden Adres 20 ?

İlk olarak restoran olduğumuz için mutfağımız oldukça büyük. Franchising değiliz çünkü yüksek fiyat anlayışımız yok. Bugün bir franchising de en düşük içeceğin fiyatı 3,5 TL’den başlıyor. Bartın bunu kaldıracak ekonomik yapıda değil. Bartın’a bir franchising gelse dahi bizim hiç sıkıntımız yok. Tam tersine biz gelmesini isteriz. Bunu kaldıracak güce sahibiz.

Açık büfe kahvaltı 10 TL

Ali Güloğlu ve Hilmi Özmen ortaklar, “Kış sezonuna hazır olacak şekilde açık büfe kahvaltımız ile Bartın’da yapılmayanı yağacağız. En iyisini yapacağız. Fiyatlarımız ise açılışa özel değil, sürekli 10 TL’den olacak. Açık büfe kahvaltı ile Bartın’a en iyi hizmeti vermeye çalışacağız”

 

kaynak: sonnokta74.com

You must be logged in to post a comment Login