kurye-times-reklam
kurye-times-reklam
6666

Kaptan ve kaleci gönderildi

Bartınspor Klübü Başkanı Mehmet Somaklı, bir gazeteye verdiği demeçte kaptan Tanju ve Kaleci Bayram’ın klüp ile ilişkisinin kesildiğini söyledi.

13 Nisan 2016 Çarşamba, 21:36
bartınspor-tanju-yavuz-bartin

Bartınspor Klübü Başkanı Mehmet SomaklıKaptan ve kaleci gönderildi…

Somaklı’dan flash açıklama…

Bartınspor Klübü Başkanı Mehmet Somaklı, bir gazeteye verdiği demeçte kaptan Tanju ve Kaleci Bayram’ın klüp ile ilişkisinin kesildiğini söyledi.

Bölgesel Amatör Lig 8. Grup’ta geçtiğimiz hafta oynanan ve karşılaşma sonunda çıkan olaylarla gündeme gelen Bartınspor’da Kulüp Başkanı Mehmet Somaklı, yaşananların Bartın’a yakışmadığını söyledi. Somaklı, olaylardan sonra verdikleri cezaları da açıkladı.

Bartınspor Klüp Başkanı Mehmet Somaklı, “Olayları tasvip etmiyoruz. Yapılan hareketler Bartın’a yakışmadı. Olmaması gereken olaylar oldu. Bartın’ın adını kamuoyunda böyle görmek istemezdik ama ne yazık ki yaşandı. Olaylar başlayınca hemen sahaya inip futbolcuları yatıştırmaya çalıştım ama yapabildiğimiz kadarına engel olduk, yapamadıklarımız da sıkıntı oldu. Biz de istemiyorduk böyle olmasını. Bundan dolayı çok üzgünüz” dedi.

 Kaptan ve kalecinin kulüple ilişkileri kesildi

Yaşanan olayların sorumlusu olarak okların kendi futbolcuları olduğunu gösteren Başkan Somaklı, “Bartın misafirperver bir şehir. Bu tür olayların olmasını kimse istemez. Yöneticilerimizle oturduk, konuştuk, tartıştık. İstanbullu olan bir futbolcumuzun diğer oyuncularımızı kışkırtması, yönlendirmesinden dolayı olaylar bu noktaya geldi. Bu kişi de yılların tecrübeli ismi kaptanımız Tanju Yavuz. Ayrıca kalecimiz Bayram Evler de hatasını, rakibe saldırarak telafi etmeye çalıştı. Kalecimiz ve kaptanımız olayları başlatan kişiler. İkisiyle de yollarımızı ayırdık” diye konuştu.

 

 

kaynak : www.sonnokta74.com

You must be logged in to post a comment Login