Koçun Sahibi Yılanlarspor

Kumluca da her sene geleneksel olarak düzenlenen Bayram turnuvasının finali düzenlendi.Her sene geleneksel olarak düzenlenen Bayram turnuvasınin finali Yılanlarspor ile Türkgücüspor arasında düzenlendi.

29 Eylül 2015 Salı, 09:27
yılanlarspor

Kurban Bayramı Turnuvası’nda Kumluca’da Kazanan Yılanlarspor

Kumluca da her sene geleneksel olarak  düzenlenen Bayram  turnuvasının finali düzenlendi.Her sene geleneksel olarak düzenlenen Bayram turnuvasınin finali Yılanlarspor ile Türkgücüspor arasında düzenlendi.
Bu sene ki Kurban bayramı turnuvasını Kumluca Esnafspor düzenledi.Turnuvaya 8 takım  katıldı.Finale Yılanlarspor ile Türkgücüspor yükseldi.Bu akşam saat 18:00de oynan final Maçı Kumluca  Belediye Başkanı İsmail Can,Bar-Kum-Der Başkan Yardımcısı Engin Aksoy Kumlucalı Iş adamları ve Kumlucalı futbol severler final maçına  yoğun  ilgi gösterdi.Final maçının orta Hakemi Zekeriya  Abar  yan hekemler Ayhan Bayraktar ve Dinçer Yilmaz.ilk yarıyı Yılanlarspor 3-0 önde  kapattı. İkinci  yarıdada iki gol bulan Yılanlarspor maçı 5-0 kazandı.2 nci olan Türkgücuspor ve 3üncü olan As dekorasyonspora kupalar verildi,bunun yanında  En centilmen Takım GençGocanazlilarspor (u19),En iyi kaptan,En iyi kaleci gibi  her dalda ödüller  verildi.1. olan Yılanlarspora kupasını ve Koçu Belediye başkanı Sayın  ismail Can verdi.
Şampiyonluklarına bir yenisini daha ekleyen yılanlarspor taraftarları takımlarından memnunlar.Bu başarıda  Köyün iş adamı ve sponsor Özkaynak  Öğrenci  Yurtlarının sahibi Hüseyin  Özkaynak ın payı  çok büyük diye belirttiler.
Bundan sonraki yıllardaki Kumluca’da düzenlecek turnuvalarda da haberlerimizle sizlerle olacağız.
Kaynak: www.bartindanhaberler.com

You must be logged in to post a comment Login