Kurye Tımes 1 günde 10 bin adet Broşür Dağıtımı yapıyor

Kurye Tımes ve Kurye 5 Broşür Dağıtımı, El İlanı Dagıtımı, İnsert Dağıtımı, Dergi Dağitimı işine girdi..

24 Ekim 2015 Cumartesi, 20:30
Broşür dağıtımı-kurye-times

Kurye Tımes 1 günde 10 bin adet Broşür Dağıtımı yapıyor

Kurye Tımes ve Kurye 5 Broşür Dağıtımı, El İlanı Dagıtımı, İnsert Dağıtımı, Dergi Dağitimı işine girdi..

Yeni Kurulan iş yeri ve firmaların bulunduğu semtte kısa sürede tanıtılması konusunda Kurye Tımes bir önceliğe imza attı.Kurye Tıme ve Kurye 5 İstanbul’un tüm semtlerinde Broşür Dağıtımı, El İlanı Dagıtımı, İnsert Dağıtımı, Dergi Dağitimı konusunda tecrübeli personelleri ile günlük olarak 5 bin ile 10 bin arası Broşür Dağıtımı, El İlanı Dagıtımı, İnsert Dağıtımı, Dergi Dağitimı yapabilmektedir.

Belirtilen semtlerde belirtilen adette Kurye Tımes ve Kurye 5  1 günde Broşür Dağıtımı, El İlanı Dagıtımı, İnsert Dağıtımı, Dergi Dağitimı işine girdi.. Özellikle Broşür Dağıtımı, El İlanı Dagıtımı, İnsert Dağıtımını 1 günde 10 bin adet dağıtımını yapabilen Kurye Tımes ve Kurye 5 konusunda sektörde 1 numaralı hale geldi Kurye Tımes el ilanı dağıtımı davetiye dağıtımı gibi her türlü toplu dağıtımı   kısa sürede tüketicilere ulaştırmak için 7/24 kesintisiz hizmet sunuyor..

Kurye Tımes sizlere  Kısa sürede hızlı geri dönüşler sağlamaktadır ayrıca en uygun fiyat,en iyi hizmet mantığı ile sizlere garantili  Broşür Dağıtımı, El İlanı Dagıtımı, İnsert Dağıtımını  hizmeti sunuyor..

Broşür Dağıtımı, El İlanı Dagıtımı, İnsert Dağıtımını sipariş hattı:0542  71802 02 www.kuryetimes.com/ www.kurye5.com 

kurye-times-logo1

You must be logged in to post a comment Login