Mehmet Ali Özen imzayı attı..

Bölgesel Amatör Lig 5.Grupta mücadele eden Çorum temsilcisi Ulukavakspor’dan,stoper mevkiinde görev yapan Mehmet Ali Özen ile sözleşme imzaladı.

20 Ağustos 2015 Perşembe, 11:53
Mehmet-Ali-Özen-imzayı-attı..

SAFRANBOLU BELEDİYESPOR’A BAL TRANSFER
Takımımız Geçtiğimiz Sezon Bölgesel Amatör Lig 5.Grupta mücadele eden Çorum temsilcisi Ulukavakspor’dan,stoper mevkiinde görev yapan Mehmet Ali Özen ile sözleşme imzaladı.
Safranbolu Belediyespor Kulübü Tesislerinde gerçekleştirilen imza töreninde Özen,yeni takımıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
İstendiği yerde olmaktan dolayı mutlu olduğunu,eski takım arkadaşlarımın ve geçtiğimiz sezonlarda Devrekspor’da beraber çalıştığımız teknik patronumuz Berkant Bülbül ile çalışmak yeni sezon öncesi heyecan verici.Onun hırsı ve takımda ki arkadaşlarımızın birlikteliği ile yeni sezonda başarılara ulaşacaklarından emin olduğunu söyledi.
Kulüp Başkanı Mehmet Koca,yeni transferleri hakkında,teknik ekibimizin verdiği isimler doğrultusunda,kaliteli isimleri birbir kadromuza katmaya devam ediyoruz.Hedefimiz Bal ligi,bu yolda Mehmet Ali gibi tecrübeli isimlere ihtiyacımız vardı,kendisiyle anlaşarak imzayı attırdık.Kulübümüz ve hedeflerimiz için çizdiğimiz yolda hayırlı uğurlu olsun dedi….

You must be logged in to post a comment Login