MESCİER’de Bartınspor’a sponsor oldu.

BAL Ligi hazırlıklarını sürdüren Bartınspor, Yeni sezona güçlü bir kadroyla girmeye hazırlanıyor.

13 Ağustos 2015 Perşembe, 22:06
İLYAS-MARKET

Bartınspor’a Destek Artıyor

 

limizi Bölgesel Amatör Lig’de temsil eden Bartınspor’a destek artıyor. 2015-2016 sezonu ana sponsoru SANKO’dan sonra Bartın’ımızın güzide firmalarından, MESCİER’de Bartınspor’a sponsor oldu.

BAL Ligi hazırlıklarını sürdüren Bartınspor, Yeni sezona güçlü bir kadroyla girmeye hazırlanıyor. Yönetim bir yandan da maddi sıkıntıları aşmak için yoğun bir çaba harcıyor.2015-2016 sezonu ana sponsoru SANKO’dan sonra Bartın’ımızın güzide firmalarından , MESCİER’de  Bartınspor’a sponsor oldu.Bugün Bartınspor Kulüp Başkanı Mehmet Somaklı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Akmaz, Mustafa Genç ve Ender Sarı Mehmet Mescier’i ziyaret etti.Ziyarette Bartınspor Kulüp Başkanı ve Yöneticileri ile görüşen Mehmet Mescier Bartınspor’a yeni sezonda sponsorluk desteği sözü verdi.BAL Liginde mücadele eden Bartınspor yeni sezonda Ana Sponsoru SANKO Holding’den sonra Bartın’ın önemli firmalarından MESCİER’inde sponsor olması Kırmızı-Siyahlı Yönetimi de maddi yönden de bir hayli rahatlattı.

BARTINSPOR’UMUZA GÖNÜL RAHATLIĞIYLA SPONSOR OLSUNLAR

Ziyarette  Başkan Somaklı  sponsor olan Mehmet Mescier’e verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti. Somaklı sözlerini söyle sürdürdü:” Ben buradan tüm Bartınlı işadamlarına maddi destek verenlere bir mesaj vermek istiyorum. Bartınspor’umuza gönül rahatlığıyla sponsor olsunlar. Markalarını BAL Liginde mücadele eden Bartınspor’umuza yakınlaşmaktan artık çekinmesinler. Bartınspor’a desteklerinden dolayı fayda göreceklerine emin olsunlar. Biz  Bartınspor’u iyi yerlere getirmek için çaba harcıyoruz.Bu anlamda ana sponsorumuz SONKO ve Mescier firmamızın tüm işadamları ve fabrikatörlerimize  örnek olmasını diliyorum. Mescier Bartınspor’umuza sponsor oldu. Türkiye’de bir çok kulübümüzün hak ettiği şartlarda sponsor bulamadığı bir dönemde, Bartınspor’a bu kadar güçlü iki sponsor desteğine sahip olması, pek çok firmanın takdirini kazanacak ve Bartınspor yeni sezonda başarılı olmak için çaba harcayacaktır” dedi.

KAYNAK :/www.bartinspor.org.tr

 

You must be logged in to post a comment Login