MHP Kozcağız Köylerinde

KOZCAĞIZ BELDESİ BAKRAÇBOZ KÖYÜNDE MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ RÜZGARI

22 Mayıs 2015 Cuma, 11:33
TUNCAY-MADEN

KOZCAĞIZ BELDESİ BAKRAÇBOZ KÖYÜNDE MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ RÜZGARI
Milliyetçi hareket partisi her yerde slagonu ile yola çıkan milletvekili adayları ve teşkilat yöneticileri dün akşam bakraçboz köyünde toplantılarına devam ettiler.
Gittiği her yerde yoğun ilgi ile karşılanan Milliyetçi hareket partisi milletvekilleri sayın Sezai Bilgin , sayın Orhan Ölçek , Bartın Belediye Başkanı sayın Cemal Akın , milliyetçi hareket partisi İl Başkanı Tuncay Maden , Merkez ilçe Başkanı sayın Murat Demir ve İl genel meclis üyesi sayın Savaş Buyurman Kozcağiz Bartin dün akşam toplantılarını yapmak üzere bakraçboz köyünde vatandaşlarla buluşutular.
Milliyetçi hareket partisi İl başkanı Maden; Köyde yaşayan vatandaşlarımızın 2B sorunlarını, İntibak yasasının sorunlarına ve çiftçilerimize teşvik yardımlarının yapılacağına değindi.
Bartın belediye başkanı Akın ; Öncelikle bizleri buraya davet eden bakraçboz köyü sakinlerine çok teşekkür ederim, bizler sizlerin emrine amadeyiz 2009 yılında milletimizin taktidirini alarak bartın belediye başkanlığını bize laik gören milletimiz yapmış olduğumuz çalışmalar sonucu 30 mart yerel seçimlerde bir dönem önce aldığımız oyu ikiye katlayarak bartın belediyesini bize tekrar emanet ettiler yani bizim Bartın’ın çevresini değiştirdiğimizi yaşanabilir bir il yapmaya çalıştığımız sandıkta cevabını vermiş oldu milletimiz. Bir çok şeyler konuşuldu diğer belediye başkanı adayları için Efsane geri döndü dediler M.Rıza Yalçınkaya yerle bir edecek dediler ama Allahın izni ile milletimiz ne efsane nede iktidar partisi adayını tercih etti. Bizlere oy vermiş CHP’li, AKP’li, SP’li ve diğer partili seçmenelere huzurlarınızda tekrar teşekkür ederim. Bizler seçildikten sonra siyasi rozetlerimizi bir kenara koyup eşit seviyede tüm vatandaşlarımızın partisini gözetmeden hizmet etmeye çalışıyoruz, hiç bir zaman odamın kapısı kapalı olmadı her vatandaşımızla tek tek ilgilenildiğini söyledi ve 7 haziran günü bu yola çıkmış olan iki arkadaşım kardeşim sayın Sezai Bilgin ve sayın Orhan Ölçek’e desteklerinizi istiyoruz bize inanıp güvenen yerel seçimlerde oy veren milletimizi nasıl mahçup etmediysek Allah’ın izni ile onlarda bizi Ankara’da Mahçup etmeyecekler cemal akın olarak iki kardeşimizede ben kefilim dedi.

HABER :Turgay KARATOPRAK

You must be logged in to post a comment Login