“Milletimizin hizmetkarı olmaya hazırız”

MHP milletvekili adayı Tuncay Maden, Bartın halkının MHP’ye göstereceği destek ile hizmetlerin Bartın’a akacağını kaydetti.

29 Eylül 2015 Salı, 09:39
tuncay-maden

1 Kasım seçimleri ile Bartın için yeni bir hizmet döneminin başlayacağını ifade eden MHP milletvekili adayı Tuncay Maden, Bartın halkının MHP’ye göstereceği destek ile hizmetlerin Bartın’a akacağını kaydetti. Milletvekili adayı Maden, “Bizlerin hedefleri hazır. Halkımız, bizleri bu vazifelere layık görürse, projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz. Biz milletimizin hizmetkarı olmaya hazırız” dedi.

MHP’ye olan desteğin her geçen gün arttığını gözlemlediklerini söyleyen MHP 2. Sıra Milletvekili adayı Tuncay Maden, “Yoğun bir tempoda yürüttüğümüz seçim çalışmalarımızda Bartın merkez, ilçe ve köylerinde görüştüğümüz vatandaşlarımızın büyük bir teveccühünü görüyoruz. Bizlere gösterilen bu güler yüz bu yoğun tempodaki en büyük enerjimizi oluşturuyor. Milliyetçi Hareket, Türk milletinin sevdalısıdır. Çare Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Umut Milliyetçi Hareket Partisi’ndedir. Bizler Bartın’ı bütün ağırlıklarından kurtarmaya talibiz. MHP olarak Bartın’a iddiamız var, huzurlu gelecek, ahlaklı ve adaletli yönetim vaadiyle milletimizin huzurundayız. Bizlerin hedefleri hazır. Halkımız, bizleri bu vazifelere layık görürse, projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz. Biz milletimizin hizmetkarı olmaya hazırız” dedi.

SAMİMİYET MHP’DE

Yaşanan terör olaylarında şehit olan tüm kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Bütün milletimize de başsağlığı diliyorum. Bayramı maalesef bayram tadında yaşayamadık. Allah nasip ederse 1 Kasımda bir seçim yapacağız. Bu seçim iktidarın ifade ettiği noktada istikrar seçimi değil, bu seçim Türk Milletinin varlığı, rejimin değişip değişmemesi ile alakalı varlığımızı ortaya koyacağımız bir seçim olacak. Yarın bu vatan üzerindeki yaptıkları hesaplara ulaşacak zihniyete mahal verilirse ondan sonra hiç birimizin huzurunun kalmayacağı bir dönem içerisindeyiz. İnşallah bu seçim döneminde bu camia için atan bu yürekleri birleştirdiğimizde ben inanıyorum ki Milliyetçi Hareket Partisi Bartın’da hedeflediği noktada birinci parti olma yolundaki en iddialı siyasi partidir ” dedi.Ülkeye en samimi şekilde hizmet edecek tek partinin MHP olduğunu söyleyen MHP 2. Sıra Milletvekili adayı Maden, “Vatanımıza, Milletimize hizmet için ülkenin sıkıntılı günlerinde elimizi taşın altına koymak için bu yola çıktık. Geri sayım başladı, çok kısa bir süre var. Bu zaman zarfında gece gündüz uyumadan var gücümüzle yine çalışacağız ve inanıyorum ki çok daha fazla başarılı olacağız. Başarılı olmak bizim hakkımız. Çünkü bu ülkeye en samimi şekilde hizmet edecek olan MHP’dir” diye konuştu.

 

 

KAYNAK: www.sonnokta74.com

You must be logged in to post a comment Login