Milli Maratoncu Oğuz Bursa’da Koşacak

Bartın’ı her gittiği uluslararası yarışlarda başarılı bir şekilde temsil eden Milli Maratoncumuz Turgay Oğuz, uluslararası Bursa yarı maratonunda koşacak.

23 Mart 2018 Cuma, 08:26
Milli Maratoncu Oğuz Bursa’da Koşacak

kaleci-eldiveniBartın’ı her gittiği uluslararası yarışlarda başarılı bir şekilde temsil eden Milli Maratoncumuz Turgay Oğuz, uluslararası Bursa yarı maratonunda koşacak.

Bu yıl sene müsabakasını Bursa Osmangazi Tarihi Kent koşusunda yarışacak olan milli maratoncumuz Turgay Oğuz, sabah akşam antrenmanlarına devam ediyor.Milli maratoncumuz bu sene de Kamil Koç Otobüs firması sahibi Mesut Güler sponsorluğunda Bartın ve Kamil Koç adına yarışacak. 2018 ve 2019 yıllarında daha genç bir yaş grubu sporcuları ile uluslararası yarışlarda yarışacak olan milli sporcumuz Turgay Oğuz bu sene uluslararası Bursa Osmangazi Tarihi Kent Koşusu, Bursa Karacabey yarı maratonu, uluslararası Balıkesir İsmail Akçay yarı maratonu, Ankara maratonu, uluslararası Zeytinburnu Yol Koşusu, uluslararası Kocaeli Cumhuriyet koşusu, İzmir 9 Eylül yarı maratonu gibi yarışlarda Bartın’ı ve Bartın Kamil Koç otobüs firmasını en iyi şekilde temsil edeceğini söyledi. Gitti yarışlarda derece elde ederek büyük başarılara imza atan Milli Maratoncumuz Turgay Oğuz,” başarılarım da bana büyük destek olan Kamil Koç Otobüs Firması sahibi Mesut Güler bey’e ve tüm otobüs firması personeline, tüm Bartın medyasına çok teşekkür ediyorum” dedi.

KAYNAK: www.btvspor.com

You must be logged in to post a comment Login