Milli Sporcular Vali’yi ziyaret etti

15 – 19 Mayıs 2015 Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Gençlik Haftası 96. yılı etkinlikleri bugün valilikte yapılan çelenk sunma töreni ve halk oyunları gösterileri ile başladı.

18 Mayıs 2015 Pazartesi, 09:44
seyfettin-azizoglu

  Milli Sporcularımızdan Vali Seyfettin AZİZOĞLU’ na ziyaret etti

15 – 19 Mayıs 2015 Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Gençlik Haftası 96. yılı etkinlikleri bugün valilikte yapılan çelenk sunma töreni ve halk oyunları gösterileri ile başladı. 4 gün boyunca aralıksız sürecek etkinlikler arasında spor branşları gösterileri, konserler, solo ses yarışması, şiir dinletisi, tiyatrolar, doğa yürüyüşü, bisiklet turu, resim sergisi stand etkinlikleri gibi faaliyetler bulunmakta.
Valilik önünde yapılan çelenk sunma programının ardından Gençlik Merkezi Halk Oyunları ekibi ve Bartın Üniversitesi Halk Oyunları ekibi sahne alarak halk oyunu gösterisi yaptılar. İzlenen gösterinin ardından Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali ÖZDEMİR ve ilimiz milli sporcuları Bartın Valisi Seyfettin AZİZOĞLU’ nu makamında ziyaret etti. Seyfettin AZİZOĞLU sporcuları başarılarından dolayı tebrik ederek branlşarı ve başarıları hakkında bilgi aldı. Sporcuların branşlarını anlatmasının ardından Gençlik Haftası ve Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 96. yılı konuşuldu. Sporcular Seyfettin AZİZOĞLU’na çiçek vererek makamından ayrıldılar

You must be logged in to post a comment Login