Muhammet Erkekliğe İlk Adımını Attı

İstanbul İli Çatalca Belediye personeli Yaşar Moli ve Çatalca esnaflarından Sevilay Aydemir Moli’nin biricik oğlu Muhammet Moli’nin sünnet düğünü Çatalca Yüzme Havuzu Düğün Sarayında görkemli bir törenle yapıldı. Muhammet’in ailesi düğüne katılan davetli ve konukları kapıda karşıladı ve tüm konuklarla yakından ilgilendi.

18 Ağustos 2015 Salı, 10:20
Muhammet-Erkekliğe-İlk-Adımını-Attı.

Muhammet Erkekliğe İlk Adımını Attı           

 

Muhammet’in Sünnet Düğünü Muhteşem Oldu

 

Necdet AYDEMİR/BARTIN

BARTIN-İstanbul İli Çatalca Belediye personeli Yaşar Moli ve Çatalca esnaflarından Sevilay Aydemir Moli’nin biricik oğlu Muhammet Moli’nin sünnet düğünü Çatalca Yüzme Havuzu Düğün Sarayında görkemli bir törenle yapıldı. Muhammet’in ailesi düğüne katılan davetli ve konukları kapıda karşıladı ve tüm konuklarla yakından ilgilendi.

SÜNNET PASTASININ KESİLMESİNİN ARDINDAN YEREL SANATÇI FADİME DALKILIÇ SAHNE ALDI

Sünnet törenine Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, CHP Çatalca İlçe Başkanı Halil Gök, Çatalca Belediye Başkan Yardımcısı Erhan Güzel ve Ufuk Akın, Çatalca Belediyesi meclis üyeleri, CHP İstanbul Büyükşehir belediye meclis üyesi Belgin Tezel, CHP Çatalca kadın kolları başkanı Sevinç Saylam Özkatrancı, Bartın Çağdaş Gazeteciler Derneği Başkanı Necdet Aydemir,  CHP Çatalca ilçe yöneticileri ve CHP Çatalca kadın kolları üyelerinin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.  Aile Fotoğrafının ve Sünnet pastasının kesilmesinin ardından yerel sanatçı Fadime Dalkılıçın sahne aldığı sünnet düğününde ilk dansı Yaşar Moli ve Sevilay Moli Aydemir yaptı.

SÜNNET DÜĞÜNÜ HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ VE CANLI MÜZİK EŞLİĞİNDE GECENİN GEÇ SAATLERİNE KADAR SÜRDÜ

Ayrıca Daha önceden belirlenen programları nedeniyle Sünnet merasimine katılamayan Sosyalist Enternasyonel başkan yardımcısı 24. dönem CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, CHP Barın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, CHP İstanbul Milletvekili Zeynel Emre ve Çatalca Eski Belediye Başkanı Fırat Aykut telgraf göndererek kutlama mesajı yayınlattılar. Sünnet düğünü havai fişek gösterisi ve canlı müzik eşliğinde yerel sanatçı Fadime Dalkılıçın seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarıyla gecenin geç saatlerine kadar sürdü.

 

 

 

 

You must be logged in to post a comment Login