Muhammet Topal ‘ın Ayağı Kırık..

Türkiye Kupası maçında Edirnespor maçının ilk yarısında sahanın yıldızı Muhammet Topal, 8’inci dakikada takımını 1-0 öne geçiren golü attıktan sonra ,ilk yarının son bölümünde sakatlanarak oyun dışında kaldı.

13 Eylül 2015 Pazar, 23:27
Muhammet Topal ‘ın Ayağı Kırık..

Ender S arı’dan Muhammet Topal’a moral ziyareti

Bartınspor Yöneticisi Ender Sarı, Edirnespor maçında sakatlanan Muhammet Topal’ı Boğaz Tesislerinde ziyaret etti.

Bartınspor Yöneticisi Ender Sarı, Edirnespor maçında sakatlanan ve ayağında kırık tespit edilen Muhammet Topal’ı kamp yaptığı Boğaz Tesislerinde ziyaret etti.Boğaz Tesislerinde  Muhammet Topal’ı ziyaret eden Ender Sarı, sakatlanan oyuncuya geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Türkiye Kupası maçında Edirnespor maçının ilk yarısında sahanın yıldızı Muhammet Topal, 8’inci dakikada takımını 1-0 öne geçiren golü attıktan sonra ,ilk yarının son bölümünde sakatlanarak oyun dışında kaldı. Edirnespor maçının son dakikasında ceza sahası içerisinde rakip oyuncu tarafından sakatlanarak oyunu terk eden Muhammet Topal’ın yapılan muayene ve ileri tetkikleri neticesinde, sağ ayağında kaval kemiğinde kırık olduğu tespit edildi.Oyuncunun sahalardan ne kadar uzak kalacağı yapılacak son muayeneden sonra belli olacağı belirtildi.Takımın tur atlamasında önemli  pay sahibi olan Muhammet Topal’ı dün Bartınspor Yöneticisi Ender Sarı Boğaz Tesislerinde ziyarete ederek geçmiş oldun dileklerinde bulundu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kaynak: www.bartinspor.org.tr

 

You must be logged in to post a comment Login