Öğrenciler Polisler ile sinemada

09 Ocak 2016 Cumartesi, 20:54
TUMER-YİLMAZ

Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi Öğrencileri Sinemada

Bartın ‘ın seçkin okulları arasından gösterilen Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi ‘nden 50 öğrenci 2 öğretmenleri refakatinde polis ablaları ile beraber sinemaya giderek film izlediler.
Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından “Geleceğiniz Geleceğimizdir” sloganı ile hazırlanan “Kuzeyin İncileri” isimli proje ilk günkü coşkusu ile yürütüldü.
Bilindiği gibi olan “Kuzeyin İncileri” isimli proje Bartın İl Emniyet Müdürlüğü koordinesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile ortaklaşa yürütülüyordu. Bartın Valilik makamının uygun görüşleri ile Bartın İl Merkezi ve İlçelerinde yürütülen projenin etkinlikleri arasında Sinema Şenliği de bulunuyordu. Bu bağlamda Bartın ‘ın seçkin okulları arasından gösterilen Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi ‘nden 50 öğrenci 2 öğretmenleri refakatinde polis abi ve polis ablaları ile beraber sinemaya giderek film izlediler. Film arasından öğrencilere mısır patlağı ve meyve suları da ikram edildi.
Sinema filmi öncesinde Bartın Valisi Sayın Seyfettin Azizoğlu ve Bartın İl Emniyet Müdürü İsa Aydoğdu ‘nun iyi dilekleri Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Tümer Yılmaz tarafından öğrencilere ve öğretmenlere iletildi. Sinema filmini izleyen öğrenciler polis abla ve polis amcalarına teşekkür etmeyi de unutmazlarken, hatıra fotoğrafları da çektirildi.
Kuzey ‘in İncileri isimli proje etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilmekte olunan Sinema Şenliği kapsamında Bartın merkezde bulunan 13 devlet lisesi ve dengi okullarından, her okuldan 50 öğrencinin 2 öğretmenleri refakatinde sinema filmi izlettirilmesi bekleniyor. Kendilerine Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri de eşlik ediyorlar.

You must be logged in to post a comment Login